Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne. U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

Szczegóły strony www.diada.pl:

Podlinkuj stronę www.diada.pl:

Psycholog Warszawa

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Białystok »

  Psychoterapia jest miejscem gdzie w atmosferze szacunku i zaufania człowiek może otwarcie mówić o swoich nadziejach, pragnieniach, trudnościach i porażkach i co za tym idzie dokonywać dobrych dla siebie, w swoim tempie zmian. Zapraszamy do odwiedzenia naszej www.

  Data dodania: 09 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Terapia młodzieży Białystok »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin.

  Data dodania: 09 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej "Omega" w Warszawie oferuje konsultacje lekarzy specjalistów, wizyty domowe lekarzy (Warszawa i okolice) diagnostykę usg, rtg, ekg oraz badania laboratoryjne. Wykwalifikowani pracownicy naszej przychodni zapewnią państwu fachową pomoc medyczną, która poprawi stan waszego zdrowia i samopoczucia. Opieka i pomoc na najwyższym możliwym poziomie. Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej przychodni.

  Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii »

  Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu to specjalistyczny ośrodek medyczny, którego głównym atutem jest doświadczony zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów i seksuologów. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny warsztat pracy oraz doskonała współpraca wewnątrz zespołu, pozwala oferować naszym pacjentom kompleksowe oddziaływanie - od postawienia diagnozy klinicznej po wszechstronną ofertę pomocy - psychoterapię indywidualną, terapię grupową, rodzinną czy małżeńską.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tęcza - leczenie uzależnień »

  Prywatne Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Tęcza - Kraków oferuje pomoc w zakresie leczenie uzależnień - alkoholizm, hazard, lekomania, inne. Terapie prowadzimy w trybie stacjonarnym ( z zamieszkaniem)i ambulatoryjnym ( tryb dochodzący).Wysoka skuteczność u pacjentów realizujących pełny program terapeutyczny.Oferujemy komfortowe warunki leczenia, wiedzę i doświadczenie. Udzielamy konsultacji psychologicznych i psychiatrycznych. Prowadzimy terapie dla osób współuzależnionych oraz DDA.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Przystanek Trzeźwość zaprasza do małopolski, w pobliżu Krakowa wszystkie osoby mające problemy z uzależnieniem. Pomagamy w skuteczny sposób i dyskretny - polecamy detoks, , inaczej odtruwanie organizmu, terapie uzależnień np alkoholizmu. Pomożemy uzależnionym i współuzależnionym. Zapraszamy wszystkich, których dotyka zagadnienie alkoholizmu oraz narkotyków - leczenie uzależnień alkoholowych. Mamy dobrą kadrę, profesjonalną. Nasz ośrodek jest prawidłowo wyposażony, a pożywienie w przypadku terapii stacjonarnej dobre. Nie zastanawiaj się dłużej dlatego że zdrowie jest tylko jedno i trzeba o niego troszczyć się.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »