Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne. U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

Szczegóły strony www.diada.pl:

Podlinkuj stronę www.diada.pl:

Psycholog Warszawa

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Białystok »

  Psychoterapia jest miejscem gdzie w atmosferze szacunku i zaufania człowiek może otwarcie mówić o swoich nadziejach, pragnieniach, trudnościach i porażkach i co za tym idzie dokonywać dobrych dla siebie, w swoim tempie zmian. Zapraszamy do odwiedzenia naszej www.

  Data dodania: 09 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Terapia młodzieży Białystok »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin.

  Data dodania: 09 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Blog pełen emocji - Emocje.net.pl »

  Piszemy artykuły o emocjach, psychologii, o uczuciach i motywacjach, które kierują naszym działaniem. Poruszamy tematykę zarówno z psychologii społecznej, rozwojowej, poznawczej, jak i humanistycznej. Znajdziesz u nas odpowiedzi na pytania: dlaczego nadzieja leczy, czym jest pomoc psychologiczna, jak uniknąć stresu albo być dobrym powiernikiem? W dziale twórczość przedstawiamy postacie szalonych i ekscentrycznych artystów: Roger "Syd" Barrett, Jack Kerouac, Philip K.Dick. Odwiedź nasz portal i dowiedz się więcej na temat uczuć i psychologi.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii »

  Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu to specjalistyczny ośrodek medyczny, którego głównym atutem jest doświadczony zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów i seksuologów. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny warsztat pracy oraz doskonała współpraca wewnątrz zespołu, pozwala oferować naszym pacjentom kompleksowe oddziaływanie - od postawienia diagnozy klinicznej po wszechstronną ofertę pomocy - psychoterapię indywidualną, terapię grupową, rodzinną czy małżeńską.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Przystanek Trzeźwość zaprasza do małopolski, w pobliżu Krakowa wszystkie osoby mające problemy z uzależnieniem. Pomagamy w skuteczny sposób i dyskretny - polecamy detoks, , inaczej odtruwanie organizmu, terapie uzależnień np alkoholizmu. Pomożemy uzależnionym i współuzależnionym. Zapraszamy wszystkich, których dotyka zagadnienie alkoholizmu oraz narkotyków - leczenie uzależnień alkoholowych. Mamy dobrą kadrę, profesjonalną. Nasz ośrodek jest prawidłowo wyposażony, a pożywienie w przypadku terapii stacjonarnej dobre. Nie zastanawiaj się dłużej dlatego że zdrowie jest tylko jedno i trzeba o niego troszczyć się.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badanie psychologiczne »

  Badania psychologiczne albo badania psychotechniczne przeprowadza się dla weryfikacji posiadania predyspozycji psychotechnicznych. Badanie kierowców trwa około 60 minut, a badanie operatorów krócej. Badanie psychologiczne i badanie psychotechniczne ważne jest na dany czas. Pracownia psychologiczna jest wpisana do wykazu Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz należycie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. W czasie badań wykorzystywane są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem w którym uzyskuje się zaświadczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim to miasto gdzie można wykonać takie psychotesty kierowców. Wysoką jakość testów powinna zapewnić każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim to miasto w którym są dobrze wyposażone pracownie. Najlepsza aparatura skraca czas wizyty i pozwala na szybsze badania psychologiczne. Oświęcim to miejsce gdzie powstają nowoczesne pracownie. Operatorzy specjalistycznych maszyn zapisują się na badania psychotechniczne. Oświęcim to miejsce w którym kierowcy zawodowi posiadają duży dostęp do psychologów transportu. Atmosfera w gabinecie ma wpływ na badanie psychologiczne. Oświęcim zamieszkuje kilku specjalistów psychologii transportu. Każdy człowiek ma prawo do błędu dlatego można powtórzyć badanie psychotechniczne. Oświęcim jest miastem pokoju które od lat świadomie kreuje swój wizerunek.

  Data dodania: 21 09 2017 · szczegóły wpisu »