Kardiolog na NFZ

Kardiolog na NFZ Choroby serca to bardzo częste choroby w dzisiejszych czasach, chorują zarówno ludzie młodzi jak i starsi wiek w tym przypadku nie ma zupelnie znaczenia, jeżeli i ty odczuwasz ból w klatce piersiowej, kłócie lub uczucie ciężkosci to sprawdź na portalu świat pacjenta i umów się na wizytę. Kardiolog na NFZ przyjmię cię już dziś!

Szczegóły strony kardiolog.swiatpacjenta.pl:

Podlinkuj stronę kardiolog.swiatpacjenta.pl:

Kardiolog na NFZ

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep.Ateraz.pl »

  Najlepsze Suplementy Świata. Dostępne złoto koloidalne Au-100 oraz Au-100 Extra to najlepiej przyswajalne preparaty złota przez ludzki organizm. Suplement-Ki jest jedynym na świecie preparatem mikroelementów stworzony według receptury staro-sumeryjskiej, pomaga i uzupełnia leczenie wszystkich chorób.

  Data dodania: 20 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Lekarz Żory »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LEKARZ. Nowoczesna przychodnia zdrowia posiadająca kontrakt z NFZ na wszystkie świadczenia. Do Państwa dyspozycji pozostają lekarze pierwszego kontaktu oraz specjaliści - okulista, dermatolog, laryngolog, endokrynolog, kardiolog oraz irydolog-homeopata. Dysponujemy również gabinetem dentystycznym.

  Data dodania: 20 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki, szkła kontaktowe - Kontaktowe.pl »

  W naszym asortymencie znajdziecie różnego rodzaju soczewki kontaktowe, zarówno jednodniowe, jak i miesięczne oraz kwartalne. Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie komfort i wygodę. Oferujemy soczewki kolorowe, które podkreślą kolor Waszych oczu lub zmienią je na inny. Dostępne soczewki kontaktowe nie tylko korygują wadę wzroku, ale zapewniają również optymalne nawilżenie. Naszą misją jest osiągnięcie porównywalnej a nawet wyższej jakości obsługi jaką Klient dostaje udając się do tradycyjnego salonu optycznego. Szkła kontaktowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się wolnością, z niczego nie rezygnując. Dzięki szkłom kontaktowym nie musicie rezygnować z ulubionych zajęć czy sportu.

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domy seniora »

  Domy opieki inaczej nazywane domami seniora to znakomita alternatywa dla domowej opieki, która to z powodu złej kondycji pensjonariuszy nie może zapewnić zaspokojenia ich potrzeb. Willa-Kalina to miejsce gdzie ludzie starsi w spokoju oraz ciszy będą mogli doczekać kresu swojej życiowej drogi. Do dyspozycji pensjonariuszy przygotowaliśmy około kilkadziesiąt komfortowych pomieszczeń oraz dodatkowo kilka apartamentów. Ponadto oferujemy gabinety medyczne i nową salę do rehabilitacji.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze ustalenie ojcostwa przez badanie DNA »

  Najtańsze ustalenie ojcostwa przez badanie DNA w całej Polsce. Certyfikowane Laboratorium. 99, 99% dla potwierdzenia, 100 % pewności dla zaprzeczenia ojcostwa. Tylko pewne wyniki! Gwarancja najwyższej jakości! Ustalenie ojcostwa ojca zarówno do celów prywatnych jak i sądowych. Wejdź na www.centrumdna.pl i sprawdź jak korzystne ceny możemy Ci zaoferować.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Estetyczna »

  PlastyczneOperacje.pl to serwis informacyjny poświęcony operacjom plastycznym i chirurgii plastycznej. Na stronie znajduje się spis chirurgów plastycznych i klinik świadczących usługi operacji plastycznych w Polsce. W portalu znajdziecie Państwo artykuły, zdjęcia i wideo prezentujące fachowe informacje jak i newsy na temat operacji plastycznych, chirurgii plastycznej i chirurgii estetycznej.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »