Kardiolog na NFZ

Kardiolog na NFZ Choroby serca to bardzo częste choroby w dzisiejszych czasach, chorują zarówno ludzie młodzi jak i starsi wiek w tym przypadku nie ma zupelnie znaczenia, jeżeli i ty odczuwasz ból w klatce piersiowej, kłócie lub uczucie ciężkosci to sprawdź na portalu świat pacjenta i umów się na wizytę. Kardiolog na NFZ przyjmię cię już dziś!

Szczegóły strony kardiolog.swiatpacjenta.pl:

Podlinkuj stronę kardiolog.swiatpacjenta.pl:

Kardiolog na NFZ

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bioptron od Zepter »

  Promocja Bioptron. Obsługa - Cała Polska. tel 505 658 532 Bioptron (lampy bioptron zepter) to leczenie światłem tzw. światłoleczenie, koloroterapia. Urządzenie Bioptron są stosowane z sukcesem przez specjalistów w klinikach, instytutach zdrowia, gabinetach Spa i ośrodkach sportowych.Dzięki specjalnie zaprojektowanej formie, gwarantują oszczędność miejsca do przechowywania i wygodę przy użyciu w warunkach domowych. Urządzenia Bioptron stosowane są z powodzeniem w różnych dziedzinach: * traumatologii * dermatologii * rehabilitacji * reumatologii * fizjoterapii * medycynie sportowej * geriatrii * pediatrii, itd.

  Data dodania: 19 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Lekarz Żory »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LEKARZ. Nowoczesna przychodnia zdrowia posiadająca kontrakt z NFZ na wszystkie świadczenia. Do Państwa dyspozycji pozostają lekarze pierwszego kontaktu oraz specjaliści - okulista, dermatolog, laryngolog, endokrynolog, kardiolog oraz irydolog-homeopata. Dysponujemy również gabinetem dentystycznym.

  Data dodania: 20 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domy seniora »

  Domy opieki inaczej nazywane domami seniora to znakomita alternatywa dla domowej opieki, która to z powodu złej kondycji pensjonariuszy nie może zapewnić zaspokojenia ich potrzeb. Willa-Kalina to miejsce gdzie ludzie starsi w spokoju oraz ciszy będą mogli doczekać kresu swojej życiowej drogi. Do dyspozycji pensjonariuszy przygotowaliśmy około kilkadziesiąt komfortowych pomieszczeń oraz dodatkowo kilka apartamentów. Ponadto oferujemy gabinety medyczne i nową salę do rehabilitacji.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy »

  Masaż był już stosowany czasach starożytnych. Oznacza to, że już starożytni odkryli cudowne właściwości jakimi oddziaływuje masaż ciała na nie. Widzieli oni, że pobudzając przez dotyk punkty na naszym ciele można poprawić jego kondycję, wzmocnić je oraz poprawić ogólne samopoczucie. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badanie DNA w kierunku ustalenia ojcostwa »

  Wszystko co powinieneś wiedzieć o badaniach DNA na ustalenie ojcostwa. Od czego zacząć test DNA? Jak wybrać najlepsze laboratorium? Ile kosztuje test DNA na ojcostwo? Jak zaprzeczyć ojcostwo? To oraz więcej informacji na temat badań DNA na ojcostwo znajdziesz na portalu www.pewnytato.pl. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • DNA teorie dziedziczności »

  Dziedziczenie - jest to proces przekazywania genów potomstwu. Następuję poprzez łączenie się rodzicielskich gamet i powstania w wyniku tego zygoty. Pierwszą teorie dziedziczności stworzył w XIX wieku Grzegorz Mendel. Dziedziczenie jest to proces przekazywania genów potomstwu. Następuję poprzez łączenie się rodzicielskich gamet i powstania w wyniku tego zygoty.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »