Bioptron - lampy lecznicze

Bioptron - lampy lecznicze Wszystko na temat leczenia światłem przy użyciu lamp Bioptron. Medyczna innowacja ostatnich lat z firmy ZEPTER tel 505 658 532 Obsługa CAŁA POLSKA.Bioptron to Szwajcarski System Terapii Światłem przeznaczony przede wszystkim do leczenia ran i odbudowy tkanek.Zatwierdzony przez Unię Europejską jako urządzenie medyczne (93/42/EEC), stosowany jest przez specjalistów w szpitalach, zakładach specjalistycznych, centrach zdrowia i ośrodkach sportowych.Bioptron emituje światło spolaryzowane o niskiej energii, które umożliwia optymalną penetrację powierzchni skóry przy minimalnym efekcie nagrzewania, nie powodując najmniejszych uszkodzeń skóry.tel:505658532 Bioptron

Szczegóły strony www.bioptron.hg.pl:

Podlinkuj stronę www.bioptron.hg.pl:

Bioptron - lampy lecznicze

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bioptron od Zepter »

  Promocja Bioptron. Obsługa - Cała Polska. tel 505 658 532 Bioptron (lampy bioptron zepter) to leczenie światłem tzw. światłoleczenie, koloroterapia. Urządzenie Bioptron są stosowane z sukcesem przez specjalistów w klinikach, instytutach zdrowia, gabinetach Spa i ośrodkach sportowych.Dzięki specjalnie zaprojektowanej formie, gwarantują oszczędność miejsca do przechowywania i wygodę przy użyciu w warunkach domowych. Urządzenia Bioptron stosowane są z powodzeniem w różnych dziedzinach: * traumatologii * dermatologii * rehabilitacji * reumatologii * fizjoterapii * medycynie sportowej * geriatrii * pediatrii, itd.

  Data dodania: 19 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sklep.Ateraz.pl »

  Najlepsze Suplementy Świata. Dostępne złoto koloidalne Au-100 oraz Au-100 Extra to najlepiej przyswajalne preparaty złota przez ludzki organizm. Suplement-Ki jest jedynym na świecie preparatem mikroelementów stworzony według receptury staro-sumeryjskiej, pomaga i uzupełnia leczenie wszystkich chorób.

  Data dodania: 20 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Portal medyczny, sprzęt medyczny »

  Szczegółowe dane prawie 900 szpitali publicznych oraz prywatnych klinik, dane ponad 4 tysięcy pracowników kadry zarządzającej. Prezentujemy najnowsze aktualności z branży medycznej także dzięki serwisowi Medicalonline będziesz zawsze na bieżąco. Portal Medicalonline skierowany jest do dyrektorów, managerów służby zdrowia oraz zwykłych pacjentów. Katalog ponad 400 firm branży medycznej posegregowanych wg wyposażenia, infrastruktury.

  Data dodania: 20 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domy seniora »

  Domy opieki inaczej nazywane domami seniora to znakomita alternatywa dla domowej opieki, która to z powodu złej kondycji pensjonariuszy nie może zapewnić zaspokojenia ich potrzeb. Willa-Kalina to miejsce gdzie ludzie starsi w spokoju oraz ciszy będą mogli doczekać kresu swojej życiowej drogi. Do dyspozycji pensjonariuszy przygotowaliśmy około kilkadziesiąt komfortowych pomieszczeń oraz dodatkowo kilka apartamentów. Ponadto oferujemy gabinety medyczne i nową salę do rehabilitacji.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Estetyczna »

  PlastyczneOperacje.pl to serwis informacyjny poświęcony operacjom plastycznym i chirurgii plastycznej. Na stronie znajduje się spis chirurgów plastycznych i klinik świadczących usługi operacji plastycznych w Polsce. W portalu znajdziecie Państwo artykuły, zdjęcia i wideo prezentujące fachowe informacje jak i newsy na temat operacji plastycznych, chirurgii plastycznej i chirurgii estetycznej.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna naturalna »

  Serwis internetowy, który traktuje o medycynie naturalnej. Serdecznie zapraszamy do naszego nowego portalu medycynek.pl. Medycynek, kierujemy do stałych czytelników, które mają za cel zadbanie o własne zdrowie i kondycję swojego ciała. Dzięki wiedzy zawartej w tym serwisie, dowiesz się dużo ciekawych informacji i artykułów na temat medycyny naturalnej, Zioła (sprawdzone i stosowane) przez naszych czytelników zioła na wzdęcia oraz ekstrakty ziołowe, które warto zawrzeć w codziennej diecie. Dodatkowo dział z poradami, pozwoli Ci znaleźć zioła, stosowane na popularne dolegliwości. Zainteresowanym, dajemy również sklep zielarski, w którym kupisz zioła min. ostropest na wątrobę.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »