Bioptron - lampy lecznicze

Bioptron - lampy lecznicze Wszystko na temat leczenia światłem przy użyciu lamp Bioptron. Medyczna innowacja ostatnich lat z firmy ZEPTER tel 505 658 532 Obsługa CAŁA POLSKA.Bioptron to Szwajcarski System Terapii Światłem przeznaczony przede wszystkim do leczenia ran i odbudowy tkanek.Zatwierdzony przez Unię Europejską jako urządzenie medyczne (93/42/EEC), stosowany jest przez specjalistów w szpitalach, zakładach specjalistycznych, centrach zdrowia i ośrodkach sportowych.Bioptron emituje światło spolaryzowane o niskiej energii, które umożliwia optymalną penetrację powierzchni skóry przy minimalnym efekcie nagrzewania, nie powodując najmniejszych uszkodzeń skóry.tel:505658532 Bioptron

Szczegóły strony www.bioptron.hg.pl:

Podlinkuj stronę www.bioptron.hg.pl:

Bioptron - lampy lecznicze

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bioptron od Zepter »

  Promocja Bioptron. Obsługa - Cała Polska. tel 505 658 532 Bioptron (lampy bioptron zepter) to leczenie światłem tzw. światłoleczenie, koloroterapia. Urządzenie Bioptron są stosowane z sukcesem przez specjalistów w klinikach, instytutach zdrowia, gabinetach Spa i ośrodkach sportowych.Dzięki specjalnie zaprojektowanej formie, gwarantują oszczędność miejsca do przechowywania i wygodę przy użyciu w warunkach domowych. Urządzenia Bioptron stosowane są z powodzeniem w różnych dziedzinach: * traumatologii * dermatologii * rehabilitacji * reumatologii * fizjoterapii * medycynie sportowej * geriatrii * pediatrii, itd.

  Data dodania: 19 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Lekarz Żory »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LEKARZ. Nowoczesna przychodnia zdrowia posiadająca kontrakt z NFZ na wszystkie świadczenia. Do Państwa dyspozycji pozostają lekarze pierwszego kontaktu oraz specjaliści - okulista, dermatolog, laryngolog, endokrynolog, kardiolog oraz irydolog-homeopata. Dysponujemy również gabinetem dentystycznym.

  Data dodania: 20 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki, szkła kontaktowe - Kontaktowe.pl »

  W naszym asortymencie znajdziecie różnego rodzaju soczewki kontaktowe, zarówno jednodniowe, jak i miesięczne oraz kwartalne. Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie komfort i wygodę. Oferujemy soczewki kolorowe, które podkreślą kolor Waszych oczu lub zmienią je na inny. Dostępne soczewki kontaktowe nie tylko korygują wadę wzroku, ale zapewniają również optymalne nawilżenie. Naszą misją jest osiągnięcie porównywalnej a nawet wyższej jakości obsługi jaką Klient dostaje udając się do tradycyjnego salonu optycznego. Szkła kontaktowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się wolnością, z niczego nie rezygnując. Dzięki szkłom kontaktowym nie musicie rezygnować z ulubionych zajęć czy sportu.

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy »

  Masaż był już stosowany czasach starożytnych. Oznacza to, że już starożytni odkryli cudowne właściwości jakimi oddziaływuje masaż ciała na nie. Widzieli oni, że pobudzając przez dotyk punkty na naszym ciele można poprawić jego kondycję, wzmocnić je oraz poprawić ogólne samopoczucie. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badanie DNA w kierunku ustalenia ojcostwa »

  Wszystko co powinieneś wiedzieć o badaniach DNA na ustalenie ojcostwa. Od czego zacząć test DNA? Jak wybrać najlepsze laboratorium? Ile kosztuje test DNA na ojcostwo? Jak zaprzeczyć ojcostwo? To oraz więcej informacji na temat badań DNA na ojcostwo znajdziesz na portalu www.pewnytato.pl. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domowe wybielanie zębów »

  Nasz serwis zawiera praktyczne porady, z pomocą których w domowych warunkach wybielisz swoje zęby, a także szybko i skutecznie rozbudujesz swoje mięśnie. Ponadto dowiesz się jakie właściwości lecznicze wykazują otaczające Cię rośliny.

  Data dodania: 21 06 2014 · szczegóły wpisu »