Tłumacze przysięgli Bydgoszcz

Tłumacze przysięgli Bydgoszcz Biznes w europie zaczyna coraz lepiej się rosnąć i tworzy się coraz więcej instytucji. Jedną z branż, które dobrze sobie radzą na naszym rynku, są firmy zajmujące się tłumaczeniami przysięgłymi w Bydgoszczy. Przedsiębiorstw tłumaczących jest coraz więcej, i nie odnotowują one żadnego spadku zamówień. Taka firma ma bardzo szeroki zakres działania i przez co właśnie zleceń im nie jest brak. Największą grupą odbiorców jest branża przemysłowa i pokrewne, które zajmują się działaniem międzypaństwowym i przez to potrzebują umowy w wielu językach, zależnie z którym państwem handlują.

Szczegóły strony centrumlogos.com:

Podlinkuj stronę centrumlogos.com:

Tłumacze przysięgli Bydgoszcz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro Tłumaczeń BASTA.Do każdego zlecenia jakie nam zostaje powierzone podchodzimy indywidualnie. Tłumaczenia ustne i pisemne na najwyższym poziomie. Każdy nasz Klient jest dla nas tak samo ważny, dzięki czemu nasza praca jest nie tylko efektywna, ale i efektowna.

  Data dodania: 09 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego »

  Nazywam się Anna Kupińska. Jestem tłumaczem przysięgłym języka ukraińskiego. Wykonuję tłumaczenia pisemne zwykłe oraz przysięgłe, teksty o tematyce ogólnej i specjalistycznej: ekonomiczne, medyczne, prawnicze, techniczne; artykuły naukowe; teksty reklamowe; inne. Przy realizacji dużych zleceń i dla stałych klientów proponuję promocyjne ceny.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia Warszawa »

  Biuro tłumaczeń Kontekst wykonuje tłumaczenia specjalistyczne dla najbardziej wymagających Klientów w Polsce i w Europie. Wszystkie tłumaczenia przed oddaniem ich Klientowi są sprawdzane pod względem językowym i merytorycznym. Zrzeszając starannie dobranych, doświadczonych i posiadających bogatą wiedzę tłumaczy, nasze biuro tłumaczeń Warszawa jest w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykonujemy zlecenia wymagające pracy grupowej tłumaczy. Rzetelność, szybkość i wydajność to dewiza naszej firmy. Nasze usługi obejmują tłumaczenia Warszawa z zakresu bankowości i finansów, prawa, medycyny i farmacji, inwestycji i nieruchomości. Jakość tłumaczeń została potwierdzona certyfikatem. Naszą specjalnością są tłumaczenia przysięgłe, które wykonujemy na praktycznie wszystkie języki obce.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Kumiria »

  Biuro Tłumaczeń Kumiria - wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne, tłumaczymy instrukcje, umowy, strony www, foldery i wiele więcej. Oferujemy szeroką gamę języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański, rumuński, portugalski, czeski, słowacki, chorwacki, serbski, słoweński, bułgarski, ukraiński, węgierski, litewski, łotewski, niderlandzki, szwedzki, duński, norweski i inne. Nasz zespół tworzą tylko tłumacze z doświadczeniem- specjaliści z różnych dziedzin: prawa, ekonomii, medycyny, inżynierii.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Katowice »

  Profesjonalne tłumaczenia świadczone przez biuro tłumaczeń Liwo, pomogą Ci w rozumieniu oraz poprawnej interpretacji tekstów napisanych w językach zagranicznych. Świadczymy usługi w blisko 50 językach, na które przekładają wykwalifikowani tłumacze. Tłumaczenia naukowe nie są dla nas żadnym problemem. Świadczymy również usługi, tłumaczeń konferencji symultaniczne. Tłumaczenia te polegają na tłumaczeniu zwrotów rozmówcy podczas jego wypowiedzi. Podczas konferencji nie ma czasu na to, żeby tłumacz się pomylił czy zastanawiał nad wypowiedzią, dlatego na konferencje wysyłamy zawsze dwóch wykwalifikowanych tłumaczy.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Advance Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych »

  Biuro Tłumaczeń Advance dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom jest w stanie przetłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom. Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy z całej Polski. Świadczymy usługi tłumaczeniowe na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych, klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych. Oferujemy Klientom szeroki zakres: tłumaczeń ustnych - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe; pisemnych- tłumaczenia specjalistyczne, uwierzytelnione (przysięgłe) i zwykłe. W atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »