Trener Personalny Katowice

Trener Personalny Katowice Trener personalny Katowice Bartosz Lelonek. Jestem doświadczonym i profesjonalnym trenerem personalnym, moim podopiecznym pomagam już od ponad czterech lat. Prowadzę treningi personalne na terenie Katowic i innych miast Śląska. Prowadzę treningi personalne mające na celu osiągnięcie następujących rezultatów: utrata wagi, wyrzeźbienie ładnej i estetycznej sylwetki, budowa masy mięśniowej, zwiększenie moblinośći, poprawa kondycji, praca nad prawidłową postawą. Oprócz klasycznych treningów jako pasjonat jogi oferuję lekcje z tej dziedziny, a także z rozciągania, technik relaksacyjnych i oddechowych. Jestem osobą pełną energii i optymizmu, otwartą na potrzeby klientów, w 100% angażuję się w treningi z podopiecznymi. Trener personalny Katowice - zapraszam do kontaktu!

Szczegóły strony www.trenerpersonalny-katowice.pl:

Podlinkuj stronę www.trenerpersonalny-katowice.pl:

Trener Personalny Katowice

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skoki spadochronowe »

  Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wykonać skok spadochronowy w tandemie bądź chcą przejść przez szkolenie spadochronowe zachowując w pamięci same wspaniałe chwile. Strefa spadochronowa, na której będziesz szkolony jest zorganizowana tak, aby pomóc naszym klientom i przybliżyć kontakt pomiędzy studentem, a instruktorem. Skok spadochronowy! Doskonałe przeżycie! Skoki spadochronowe, Wrocław, Poznań, Szkolenia, kursy spadochronowe! Atrakcyjna Cena!Siedziba Ostrów Wielkopolski, Lotnisko w Michałkowie!

  Data dodania: 16 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • NoclegiBieszczady.Com - Noclegi w Bieszczadach »

  Darmowa Baza Noclegowa - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą portalu. Jeśli szukasz noclegu w Bieszczadach na Jeziorem Solińskim to dobrze trafiłeś . Agroturystyka Bieszczady to oferta skierowana dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do umieszczania swoich obiektów noclegowych. Baza Noclegowa w Bieszczadach i nad Jeziorem Solińskim . Ciekawe miejsca warte odwiedzenia przez turystę. Zapraszamy na wczasy w Bieszczady.

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Golf - Pierwsze kroki »

  Ekskluzywny sport dla dystyngowanych dżentelmenów. Wbrew pozorom w golfa może grać każdy. Staje się on co raz bardziej popularny. Powstają pola golfowe a także szkoły, gdzie można nauczyć się grać. Ekskluzywny sport dla dystyngowanych dżentelmenów. Wbrew pozorom w golfa może grać każdy. Staje się on co raz bardziej popularny. Powstają pola golfowe a także szkoły, gdzie można nauczyć się grać

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie noclegi »

  Nasze Polskie Morze jest miejscem, do którego co roku przyjeżdżają miliony osób, wiele z nich odwiedza to miejsce, co roku. Niektórzy mimo różnych możliwości wybierają to miejsce, bo jak sami mówią, że tutaj „coś ich przyciąga”. Pensjonaty w okresie wakacyjnym generują największe dochody dla właścicieli tych obiektów, jednak cały czas w roku miejsca te są otwarte, ponieważ wiele osób, nawet na weekendy przyjeżdża tutaj by odpocząć po kilku tygodniach pracy.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hel - portal turystyczny »

  Helonline.pl to portal turystyczny jednego z najpiękniej położonych miast w Europie. Na stronie znajdziesz informacje o mieście, burzliwą historię na przestrzeni kilku wieków. Hel to wyjątkowe miejsce dla każdego turysty, mnogość miejsc do odwiedzenia zadowoli każdego wymagającego. Takie miejsca jak Fokarium czy Muzeum Obrony Wybrzeża to znane atrakcje na cały kraj. Oprócz tego strona zawiera wykaz noclegów, lokali gastronomicznych. Dzięki wielu atrakcjom i dużej ilości oferowanej rozrywki miasto nie pozwoli Ci się nudzić.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Symulator to idealny sprzęt do ćwiczeń »

  Refleksomierz gwarantuje doskonały trening szybkości. Symulator zbudowany został z myślą o treningu szybkości oraz życiu ludzi aktywnych sportowo. Refleksomierz dedykowany jest dla zawodników wyczynowych oraz amatorów różnych dyscyplin sportowych. Refleks i czas reakcji są najważniejszymi elementami wpływającymi na wynik w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Trening fizyczny pozwala zdobyć przewagę nad przeciwnikami i będzie decydujący w osiąganiu najlepszych wyników. W czasie regularnego treningu na trenażerze kondycja fizyczna poprawia się. Sportowy symulator ułatwia profesjonalny trening fizyczny. Trenażer to sprzęt do ćwiczeń polecany do siłowni, fitness, rehabilitacji, klubów sportowych oraz użytku domowego. Refleksomierz pozwala na badanie czasu reakcji oraz trening czasu reakcji na bodziec. Badanie czasu reakcji warto zacząć od rozgrzewki do której świetnie nadaje się refleksomierz. Stałe badanie refleksu pozwala na analizę uzyskiwanych wyników. Badanie czasu reakcji jest obliczane jako najszybszy, najwolniejszy i średni czas naciśnięcia przycisku w danej rozgrywce. Simflex to przyrząd do ćwiczeń który można wypożyczyć lub zakupić.

  Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »