Trener Personalny Katowice

Trener Personalny Katowice Trener personalny Katowice Bartosz Lelonek. Jestem doświadczonym i profesjonalnym trenerem personalnym, moim podopiecznym pomagam już od ponad czterech lat. Prowadzę treningi personalne na terenie Katowic i innych miast Śląska. Prowadzę treningi personalne mające na celu osiągnięcie następujących rezultatów: utrata wagi, wyrzeźbienie ładnej i estetycznej sylwetki, budowa masy mięśniowej, zwiększenie moblinośći, poprawa kondycji, praca nad prawidłową postawą. Oprócz klasycznych treningów jako pasjonat jogi oferuję lekcje z tej dziedziny, a także z rozciągania, technik relaksacyjnych i oddechowych. Jestem osobą pełną energii i optymizmu, otwartą na potrzeby klientów, w 100% angażuję się w treningi z podopiecznymi. Trener personalny Katowice - zapraszam do kontaktu!

Szczegóły strony www.trenerpersonalny-katowice.pl:

Podlinkuj stronę www.trenerpersonalny-katowice.pl:

Trener Personalny Katowice

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skoki spadochronowe »

  Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wykonać skok spadochronowy w tandemie bądź chcą przejść przez szkolenie spadochronowe zachowując w pamięci same wspaniałe chwile. Strefa spadochronowa, na której będziesz szkolony jest zorganizowana tak, aby pomóc naszym klientom i przybliżyć kontakt pomiędzy studentem, a instruktorem. Skok spadochronowy! Doskonałe przeżycie! Skoki spadochronowe, Wrocław, Poznań, Szkolenia, kursy spadochronowe! Atrakcyjna Cena!Siedziba Ostrów Wielkopolski, Lotnisko w Michałkowie!

  Data dodania: 16 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Golf - Pierwsze kroki »

  Ekskluzywny sport dla dystyngowanych dżentelmenów. Wbrew pozorom w golfa może grać każdy. Staje się on co raz bardziej popularny. Powstają pola golfowe a także szkoły, gdzie można nauczyć się grać. Ekskluzywny sport dla dystyngowanych dżentelmenów. Wbrew pozorom w golfa może grać każdy. Staje się on co raz bardziej popularny. Powstają pola golfowe a także szkoły, gdzie można nauczyć się grać

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jastarnia - imprezy, noclegi »

  Jastarnia to wyjątkowy kurort leżący na półwyspie helskim. Urocze miasteczko położone nad polskim morzem przyciąga nie tylko świetnie rozwinięta turystyką i baza noclegowa. W Jastarni czeka na Ciebie moc atrakcji. Do zwiedzenia jako turysta masz Muzeum Rybackie gdzie zapoznasz się z rybacką i kaszubską kultura i praca. Oprócz tego zwiedzisz odremontowane, odnowione bunkry. Dzięki przewodnikowi gastronomicznemu dowiesz się gdzie wypić kawę i gdzie zjeść obiad, a na wieczór znajdziesz odpowiednie miejsce do zabawy.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi - Baza Hotelcom »

  Internetowe bazy noclegowe to popularny sposób na wyszukiwanie hoteli i noclegów. Turyści często korzystają z tej możliwości. Baza hotelcom przedstawia szeroką gamę ofert, które zapewne zaspokoją potencjalnego klienta. Turysta lub przedsiębiorca organizujący w stolicy konferencje i szkolenia, musi dokonać wyboru, co często łatwym nie jest dlatego zachęcamy do korzystania z bazy hotelcom.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła narciarska Skimaniak »

  Jesteśmy organizatorem wyjazdów narciarskich ze szkoleniem narciarskim dla rodzin z dziećmi. Posiadamy świetną kadrę instruktorów PZN, pasjonatów narciarstwa. Szkolenia narciarskie prowadzimy głównie w Alpach w takich krajach jak Austria i Włochy. Nauka jazdy na nartach ze Skimaniakiem może być prawdziwą przyjemnością dla całej rodziny.

  Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Symulator to idealny sprzęt do ćwiczeń »

  Refleksomierz gwarantuje doskonały trening szybkości. Symulator zbudowany został z myślą o treningu szybkości oraz życiu ludzi aktywnych sportowo. Refleksomierz dedykowany jest dla zawodników wyczynowych oraz amatorów różnych dyscyplin sportowych. Refleks i czas reakcji są najważniejszymi elementami wpływającymi na wynik w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Trening fizyczny pozwala zdobyć przewagę nad przeciwnikami i będzie decydujący w osiąganiu najlepszych wyników. W czasie regularnego treningu na trenażerze kondycja fizyczna poprawia się. Sportowy symulator ułatwia profesjonalny trening fizyczny. Trenażer to sprzęt do ćwiczeń polecany do siłowni, fitness, rehabilitacji, klubów sportowych oraz użytku domowego. Refleksomierz pozwala na badanie czasu reakcji oraz trening czasu reakcji na bodziec. Badanie czasu reakcji warto zacząć od rozgrzewki do której świetnie nadaje się refleksomierz. Stałe badanie refleksu pozwala na analizę uzyskiwanych wyników. Badanie czasu reakcji jest obliczane jako najszybszy, najwolniejszy i średni czas naciśnięcia przycisku w danej rozgrywce. Simflex to przyrząd do ćwiczeń który można wypożyczyć lub zakupić.

  Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »