Rowerowe atrakcje - akademia rowerowa

Rowerowe atrakcje - akademia rowerowa Atrakcje rowerowe to ogólny projekt mający na celu podnoszenie umiejętności jazdy, poznanie przepisów drogowych, zabawę i integrację rowerzystów. Budujemy specjalne przestrzenie rowerowe na terenie całego kraju, popularyzując bezpieczną jazdę rowerem. Rowerowe atrakcje składają się z infrastruktury przeszkód drogowych, nietypowych rowerów, profesjonalnych dróg i skrzyżowań. Oprócz tego proponujemy wynajem rowerów będących zwariowanymi konstrukcjami jezdnymi. Sama jazda rowerem nie jest trudna jednak jeśli specjalne konstrukcje wymagają zmiany przyzwyczajeń i innej techniki jazdy, stanowi ona wielkie wyzwanie. Najważniejszą strefą jest akademia rowerowa, gdzie rowerzyści poprawiają technikę jazdy by jeździć jeszcze lepiej. Uczestnicy pokonują specjalnie ułożony tor przeszkód wymagający precyzyjnej jazdy. Rowerowa akademia jest przestrzenią treningową i jest używana do konkursowej jazdy rowerem. Oferujemy również strefę którą nazwaliśmy: testy rowerowe. Zadaniem uczestników jest nauka jazdy na zwariowanych konstrukcjach rowerowych takich jak: rower przeciwskrętny, rower bez kierownicy, rower biegowy itp. Zawody są ogromnym wyzwaniem, dostarczają wielu zabawnych sytuacji i świetnie integrują uczestników. Testy rowerowe uruchomione zostały z myślą o imprezach integracyjnych, młodzieży i dorosłych. Najbardziej bezpiecznym modułem związanym z poznawaniem znaków drogowych oraz zasad pierwszeństwa jest miasteczko rowerowe. Przenośna infrastruktura drogowa pozwala na budowę miasteczka drogowego o powierzchni do 80 x 60 m, co jest rekordem w skali Polski. Dzięki specjalnym odcinkom drogi, tworzone są skrzyżowania, przejścia dla pieszych a nawet rondo. Rowerowe miasteczko posiada znaki drogowe i sygnalizację świetlną. Miasteczko drogowe doskonale nadaje się do przygotowania przed egzaminem na kartę rowerową. Dodatkowo oferujemy serwis rowerowy, na wypadek usterki jednośladu.

Szczegóły strony atrakcjerowerowe.pl:

Podlinkuj stronę atrakcjerowerowe.pl:

Rowerowe atrakcje - akademia rowerowa

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Event engineering »

  TRIAS - lider rynku event engineering w Polsce. Dostarczamy oświetlenie i nowoczesne rozwiązania multimedialne na imprezy. Instalacja telebimów, projektorów. Ściany diodowe, kurtyny diodowe. Oświetlenie diodowe. Zaplecze techniczne eventów, dźwięk i obraz. Produkcja widowisk multimedialnych. Wizualizacje. Obsługa imprez firmowych, uroczystości, festiwali i innych eventów. Profesjonalny serwis.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Oferty sylwestrowe »

  Szukając odpowiedniego miejsca na Sylwester warto pomyśleć o tym już kilka miesięcy wcześniej aby wybrać najbardziej korzystną dla nas ofertę. Strona sylwester.nocowanie zbiera wszystkie informacje dotyczące ofert sylwestrowych. Wchodząc do prezentowanego serwisu można poznać oferty z całej Polski. Świetna zabawa gwarantowana kiedy wybierze się doskonałe miejsce do przywitania Nowego Roku. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez »

  Kompleksowa organizacja imprez, eventów, spotkań. Imprezy artystyczne, pokazy taneczne. Przygotowanie zjazdów i konferencji. Z naszych usług skorzystało już wiele firm oraz instytucji. W ofercie także wynajem dekoracji tematycznych. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt - multimedia, lasery. Z nami szybko przygotujesz niezapomnianą imprezę.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kapela góralska »

  Bardzo trudno o wyjątkową kapelę góralską w dzisiejszych czasach. Jednak kapela góralska o nazwie Tekla Klebetnica z Ustronia górskiego jest godna prawdziwego polecenia. Grają dla każdego z niepowtarzalnym zaangażowaniem i chęcią. Zespół składa się z utalentowanych młodych ludzi chcących w żuciu osiągać sukces. Zachęcamy to wynajęcia kapeli na okazje związane z uroczystościami ślubnymi, weselnymi, urodzinami oraz imieninami. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu szerszego poznania oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez - śluby, wesela »

  Agencja Avocado to zespół ludzi zajmujących się organizowaniem imprez w całej Polsce. Imprezy okolicznościowe, imprezy nowoczesne, organizacja ślubów i wesel. Oferujemy: wyjazdy integracyjne, eventy firmowe, obsługa i organizacja urodzin, imienin, chrztów. Organizacja wieczorów panieńskich i kawalerskich. Imprezy stacjonarne i wyjazdowe. Organizujemy i obsługujemy śluby różnego typu - standardowe, stylizowane, niekonwencjonalne - w powietrzu, pod wodą, na wodzie i inne. Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą imprez weselnych - wybór miejsca wesela, wybór tortu weselnego, wybór menu, alkoholi, oprawy muzycznej, wybór limuzyny dla młodych, wybór oprawy video, wybór fotografa, florystyczna obsługa. . .

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypożycz symulator dachowania »

  Nowoczesny symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę plenerową. Realizujemy pokazy i kursy na terenie całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już dziś i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania posiada dużo ruchomych zestawów na specjalnych przyczepach transportowych. Symulator dachowania może być używany też w ciężko dostępnych terenach gdzie brak prądu. Posiadamy swoje aparaty prądotwórcze którymi możemy zasilać nasze urządzenia. Najem symulatora dachowania odbywa się po uzgodnieniu korzystnych możliwościach współpracy. Symulator dachowania – cena wypożyczenia przenosi się wielokrotnie na poprawę bezpieczeństwa. Zdarzenia drogowe są sporym ciężarem dla budżetu a sprawność i życie ludzkie bezcenne. Symulator dachowania – wynajem krótkotrwały lub długoterminowy na pokazy i kursy cykliczne. Stwórz wyjątkowe wydarzenie i pokaż jego uczestnikom jak ważne jest bezpieczeństwo na drogach. Mobilny symulator dachowania ozdobi każdą imprezę i będzie główną atrakcją.

  Data dodania: 16 04 2018 · szczegóły wpisu »