Rowerowe atrakcje - akademia rowerowa

Rowerowe atrakcje - akademia rowerowa Atrakcje rowerowe to ogólny projekt mający na celu podnoszenie umiejętności jazdy, poznanie przepisów drogowych, zabawę i integrację rowerzystów. Budujemy specjalne przestrzenie rowerowe na terenie całego kraju, popularyzując bezpieczną jazdę rowerem. Rowerowe atrakcje składają się z infrastruktury przeszkód drogowych, nietypowych rowerów, profesjonalnych dróg i skrzyżowań. Oprócz tego proponujemy wynajem rowerów będących zwariowanymi konstrukcjami jezdnymi. Sama jazda rowerem nie jest trudna jednak jeśli specjalne konstrukcje wymagają zmiany przyzwyczajeń i innej techniki jazdy, stanowi ona wielkie wyzwanie. Najważniejszą strefą jest akademia rowerowa, gdzie rowerzyści poprawiają technikę jazdy by jeździć jeszcze lepiej. Uczestnicy pokonują specjalnie ułożony tor przeszkód wymagający precyzyjnej jazdy. Rowerowa akademia jest przestrzenią treningową i jest używana do konkursowej jazdy rowerem. Oferujemy również strefę którą nazwaliśmy: testy rowerowe. Zadaniem uczestników jest nauka jazdy na zwariowanych konstrukcjach rowerowych takich jak: rower przeciwskrętny, rower bez kierownicy, rower biegowy itp. Zawody są ogromnym wyzwaniem, dostarczają wielu zabawnych sytuacji i świetnie integrują uczestników. Testy rowerowe uruchomione zostały z myślą o imprezach integracyjnych, młodzieży i dorosłych. Najbardziej bezpiecznym modułem związanym z poznawaniem znaków drogowych oraz zasad pierwszeństwa jest miasteczko rowerowe. Przenośna infrastruktura drogowa pozwala na budowę miasteczka drogowego o powierzchni do 80 x 60 m, co jest rekordem w skali Polski. Dzięki specjalnym odcinkom drogi, tworzone są skrzyżowania, przejścia dla pieszych a nawet rondo. Rowerowe miasteczko posiada znaki drogowe i sygnalizację świetlną. Miasteczko drogowe doskonale nadaje się do przygotowania przed egzaminem na kartę rowerową. Dodatkowo oferujemy serwis rowerowy, na wypadek usterki jednośladu.

Szczegóły strony atrakcjerowerowe.pl:

Podlinkuj stronę atrakcjerowerowe.pl:

Rowerowe atrakcje - akademia rowerowa

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Event engineering »

  TRIAS - lider rynku event engineering w Polsce. Dostarczamy oświetlenie i nowoczesne rozwiązania multimedialne na imprezy. Instalacja telebimów, projektorów. Ściany diodowe, kurtyny diodowe. Oświetlenie diodowe. Zaplecze techniczne eventów, dźwięk i obraz. Produkcja widowisk multimedialnych. Wizualizacje. Obsługa imprez firmowych, uroczystości, festiwali i innych eventów. Profesjonalny serwis.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ekrany LED, telebimy - www.wizja.com.pl »

  Główną domeną działalności naszej firmy jest multimedialna obsługa techniczna różnego rodzaju wydarzeń od kulturalnych po sportowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę przy większych wydarzeniach odgrywa profesjonalny sprzęt: telebimy, plazmy czy ekrany led. Udostępniamy najwyższej jakości telebimy, a także ekrany led wraz z wykwalifikowaną ekipą techników i menedżerów. Daje to gwarancję profesjonalnego i bezproblemowego przebiegu każdej imprezy. Wszelkiego rodzaju konferencje, kongresy, imprezy plenerowe czy koncerty wymagają odpowiedniej oprawy i odpowiedniego zaplecza technicznego.

  Data dodania: 01 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla firm - www.cramerart.pl »

  Nasze działania sprzyjają integracji, wytworzeniu przyjaznej i życzliwej atmosfery. Zapewniamy pamiątkowe gadżety dla uczestników imprez. Potrafimy elastycznie dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. W ten jeden wieczór przeniesiemy Was w zupełnie inny wymiar. Proponujemy imprezy w klimacie latino, dzikiego zachodu, chicago i wiele innych. Posiadamy bogate doświadczenie, gwarantujące profesjonalne przygotowanie oferty. Naszą specjalnością jest organizacja imprez firmowych, imprez dla dzieci a także organizacja imprez plenerowych i eventów marketingowych. Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem i dobrą zabawą. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie organizacji i obsługi artystycznej imprez na terenie całej Polski. Imprezy dla firm są doskonałą okazją do ukazania pozytywnego wizerunku firmy.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez »

  Kompleksowa organizacja imprez, eventów, spotkań. Imprezy artystyczne, pokazy taneczne. Przygotowanie zjazdów i konferencji. Z naszych usług skorzystało już wiele firm oraz instytucji. W ofercie także wynajem dekoracji tematycznych. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt - multimedia, lasery. Z nami szybko przygotujesz niezapomnianą imprezę.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kapela góralska »

  Bardzo trudno o wyjątkową kapelę góralską w dzisiejszych czasach. Jednak kapela góralska o nazwie Tekla Klebetnica z Ustronia górskiego jest godna prawdziwego polecenia. Grają dla każdego z niepowtarzalnym zaangażowaniem i chęcią. Zespół składa się z utalentowanych młodych ludzi chcących w żuciu osiągać sukces. Zachęcamy to wynajęcia kapeli na okazje związane z uroczystościami ślubnymi, weselnymi, urodzinami oraz imieninami. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu szerszego poznania oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez - śluby, wesela »

  Agencja Avocado to zespół ludzi zajmujących się organizowaniem imprez w całej Polsce. Imprezy okolicznościowe, imprezy nowoczesne, organizacja ślubów i wesel. Oferujemy: wyjazdy integracyjne, eventy firmowe, obsługa i organizacja urodzin, imienin, chrztów. Organizacja wieczorów panieńskich i kawalerskich. Imprezy stacjonarne i wyjazdowe. Organizujemy i obsługujemy śluby różnego typu - standardowe, stylizowane, niekonwencjonalne - w powietrzu, pod wodą, na wodzie i inne. Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą imprez weselnych - wybór miejsca wesela, wybór tortu weselnego, wybór menu, alkoholi, oprawy muzycznej, wybór limuzyny dla młodych, wybór oprawy video, wybór fotografa, florystyczna obsługa. . .

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »