Rowerowe atrakcje - akademia rowerowa

Rowerowe atrakcje - akademia rowerowa Atrakcje rowerowe to ogólny projekt mający na celu podnoszenie umiejętności jazdy, poznanie przepisów drogowych, zabawę i integrację rowerzystów. Budujemy specjalne przestrzenie rowerowe na terenie całego kraju, popularyzując bezpieczną jazdę rowerem. Rowerowe atrakcje składają się z infrastruktury przeszkód drogowych, nietypowych rowerów, profesjonalnych dróg i skrzyżowań. Oprócz tego proponujemy wynajem rowerów będących zwariowanymi konstrukcjami jezdnymi. Sama jazda rowerem nie jest trudna jednak jeśli specjalne konstrukcje wymagają zmiany przyzwyczajeń i innej techniki jazdy, stanowi ona wielkie wyzwanie. Najważniejszą strefą jest akademia rowerowa, gdzie rowerzyści poprawiają technikę jazdy by jeździć jeszcze lepiej. Uczestnicy pokonują specjalnie ułożony tor przeszkód wymagający precyzyjnej jazdy. Rowerowa akademia jest przestrzenią treningową i jest używana do konkursowej jazdy rowerem. Oferujemy również strefę którą nazwaliśmy: testy rowerowe. Zadaniem uczestników jest nauka jazdy na zwariowanych konstrukcjach rowerowych takich jak: rower przeciwskrętny, rower bez kierownicy, rower biegowy itp. Zawody są ogromnym wyzwaniem, dostarczają wielu zabawnych sytuacji i świetnie integrują uczestników. Testy rowerowe uruchomione zostały z myślą o imprezach integracyjnych, młodzieży i dorosłych. Najbardziej bezpiecznym modułem związanym z poznawaniem znaków drogowych oraz zasad pierwszeństwa jest miasteczko rowerowe. Przenośna infrastruktura drogowa pozwala na budowę miasteczka drogowego o powierzchni do 80 x 60 m, co jest rekordem w skali Polski. Dzięki specjalnym odcinkom drogi, tworzone są skrzyżowania, przejścia dla pieszych a nawet rondo. Rowerowe miasteczko posiada znaki drogowe i sygnalizację świetlną. Miasteczko drogowe doskonale nadaje się do przygotowania przed egzaminem na kartę rowerową. Dodatkowo oferujemy serwis rowerowy, na wypadek usterki jednośladu.

Szczegóły strony atrakcjerowerowe.pl:

Podlinkuj stronę atrakcjerowerowe.pl:

Rowerowe atrakcje - akademia rowerowa

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fajerwerki - importer »

  Firma Jasper jest bezpośrednim importerem fajerwerków i pirotechniki profesjonalnej. Prowadzi działalność w zakresie obrotu hurtowego-detalicznego, składowania wyrobów pirotechnicznych i realizacji pokazów pirotechnicznych ogni sztucznych. Importowane fajerwerki i petardy produkowane są w najlepszych fabrykach chińskich pod naszą marką. Na obrót materiałami wybuchowymi - wyrobami pirotechniki widowiskowej klas: 1.1G, 1.2G, 1.3G Jasper posiada koncesję MSWiA.

  Data dodania: 19 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Event engineering »

  TRIAS - lider rynku event engineering w Polsce. Dostarczamy oświetlenie i nowoczesne rozwiązania multimedialne na imprezy. Instalacja telebimów, projektorów. Ściany diodowe, kurtyny diodowe. Oświetlenie diodowe. Zaplecze techniczne eventów, dźwięk i obraz. Produkcja widowisk multimedialnych. Wizualizacje. Obsługa imprez firmowych, uroczystości, festiwali i innych eventów. Profesjonalny serwis.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Oferty sylwestrowe »

  Szukając odpowiedniego miejsca na Sylwester warto pomyśleć o tym już kilka miesięcy wcześniej aby wybrać najbardziej korzystną dla nas ofertę. Strona sylwester.nocowanie zbiera wszystkie informacje dotyczące ofert sylwestrowych. Wchodząc do prezentowanego serwisu można poznać oferty z całej Polski. Świetna zabawa gwarantowana kiedy wybierze się doskonałe miejsce do przywitania Nowego Roku. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla firm - www.cramerart.pl »

  Nasze działania sprzyjają integracji, wytworzeniu przyjaznej i życzliwej atmosfery. Zapewniamy pamiątkowe gadżety dla uczestników imprez. Potrafimy elastycznie dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. W ten jeden wieczór przeniesiemy Was w zupełnie inny wymiar. Proponujemy imprezy w klimacie latino, dzikiego zachodu, chicago i wiele innych. Posiadamy bogate doświadczenie, gwarantujące profesjonalne przygotowanie oferty. Naszą specjalnością jest organizacja imprez firmowych, imprez dla dzieci a także organizacja imprez plenerowych i eventów marketingowych. Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem i dobrą zabawą. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie organizacji i obsługi artystycznej imprez na terenie całej Polski. Imprezy dla firm są doskonałą okazją do ukazania pozytywnego wizerunku firmy.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez - śluby, wesela »

  Agencja Avocado to zespół ludzi zajmujących się organizowaniem imprez w całej Polsce. Imprezy okolicznościowe, imprezy nowoczesne, organizacja ślubów i wesel. Oferujemy: wyjazdy integracyjne, eventy firmowe, obsługa i organizacja urodzin, imienin, chrztów. Organizacja wieczorów panieńskich i kawalerskich. Imprezy stacjonarne i wyjazdowe. Organizujemy i obsługujemy śluby różnego typu - standardowe, stylizowane, niekonwencjonalne - w powietrzu, pod wodą, na wodzie i inne. Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą imprez weselnych - wybór miejsca wesela, wybór tortu weselnego, wybór menu, alkoholi, oprawy muzycznej, wybór limuzyny dla młodych, wybór oprawy video, wybór fotografa, florystyczna obsługa. . .

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj składniki świetnego eventu »

  Najważniejszym miejscem show jest mobilna scena. Impreza plenerowa bezpieczny weekend jest idealnym prezentem dla gości. Dużo przedsiębiorstw stawia na wynajem symulatorów robiąc szkolenia bhp. Komora dymowa jest coraz częściej wykorzystywana na pokazach. Jedyna w kraju mobilna płyta jest najlepszym narzędziem do ćwiczenia techniki jazdy w ekstremalnych warunkach drogowych. Płyta poślizgowa jest idealna na szkoleniach z tematyki bezpiecznej jazdy. Dodatkowym urządzeniem zachęcającym do zapinania pasów bezpieczeństwa jest symulator dachowania. Symulator przeciążeń daje wyobrażenie i namiastkę odczuć jakie zachodzą podczas wypadku kiedy pojazd koziołkuje. Żyroskop jest symulatorem dla odważnych osób. Na własnym ciele można doświadczyć co dzieje się podczas zderzenia czołowego, wystarczy usiać na symulator zderzeń. Coraz większą popularność zdobywa refleksomierz dzięki któremu można ćwiczyć czas reakcji. Najgłośniejszą atrakcją jest symulator poduszki aktywujący wystrzał prawdziwego air baga. Alkogogle pokazują dorosłym że alkohol za kółkiem to zły pomysł. Najczęstszą atrakcją dziecięcą jest symulator wyścigowy. Dla dzieci preferujących aktywny wypoczynek polecamy miasteczko drogowe. Miasteczko rowerowe to miejsce gdzie dzieci pokazują zastosowanie przepisów drogowych w praktyce. Chwile nauki i zabawy uwieczni na zdjęciach fotobudka.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »