Najzabawniejsze i najciekawsze wpadki

Najzabawniejsze i najciekawsze wpadki Najzabawniejsze i najciekawsze filmiki w polskim internecie, pokazujące między innymi śmieszne wpadki podczas prób bicia rekordów Guinnessa. Zobacz sam jak inni ludzie chcą zdobyć sławę i chcą znaleźć się w księdze Guinnessa, ale nie zawsze im to wychodzi tak jakby chcieli. Duża dawka humoru gwarantowana. Odwiedzaj nas codziennie, gwarantujemy świeże i oryginalne materiały, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Oprócz rekordów Guinnessa znajdziesz u nas masę innych ciekawych i śmiesznych filmików.

Szczegóły strony deser.pl:

Podlinkuj stronę deser.pl:

Najzabawniejsze i najciekawsze wpadki

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kawały - serwis humorystyczny »

  Serwis humorystyczny z posegregowanymi tematycznie kategoriami, które zawierają śmieszne kawały opowiadane z pokolenia na pokolenie. Jeśli chcesz być duszą towarzystwa to opowiadaj nasze kawały. Są one w całości nadsyłane prze użytkowników naszego serwisu. Każdy kawał zostaje sprawdzony zanim zostanie opublikowany. Dodatkowo na każdy dowcip można zagłosować. Koniecznie pamięta że Twój nastrój zawsze wpływa na innych ludzi, żyj, wiedząc że śmiech to zdrowie.

  Data dodania: 26 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy - kawały - humor »

  Znasz dobry kawał? Chcesz komuś poprawić humor? Możesz tu dodać kawał i podarować komuś odrobinę uśmiechu. Wystarczy, że wypełnisz pola i wciśniesz: dodaj. Baza naszych kawałów jest aktualizowana każdego dnia. Zapraszamy co dziennie po odrobinę dobrego humoru.

  Data dodania: 09 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Narzekanie - zapraszamy do nas »

  Jeżeli coś Cię denerwuje, jeżeli coś Cie wkurza i chcesz to wykrzyczeć światu, zapraszamy do nas. Nasz portal powstał właśnie dla takich ludzi, dla ludzi niezadowolonych. U nas możesz śmiało ponarzekać. Zapraszamy na stronę, gdzie nie wypada nie narzekać.

  Data dodania: 09 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Żarty na każdy dzień tygodnia »

  Żarty na każdy dzień tygodnia starannie wyselekcjonowane, posegregowane w kilkadziesiąt kategorii, pełnych humoru takich jak blondynki, Jasiu czy też lekarze. Codziennie nowa porcja humoru przygotowana specjalnie dla Ciebie. Zaglądaj codziennie by zyskać pozytywną energię na cały dzień. W naszym serwisie możesz dzielić się najlepszymi żartami ze swoimi znajomymi. Każde pokolenie odnajdzie odpowiednie, naprawdę zabawne żarty. Pamiętaj, że Twoje samopoczucie zawsze wpływa na innych ludzi, żyj, wiedząc że śmiech to zdrowi. Żarty dobrze wyselekcjonowane, aby humor był z Tobą.

  Data dodania: 24 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Świat obrazków » obrazki, zdjęcia »

  Jedną spośród kluczowych kategorii wortalu są fotki na bloga. Kategoria ta polecana jest głównie dla młodzieży, która będąc w wieku dojrzewania, wręcz potrzebuje źródeł okazywania własnych uczuć, marzeń, itp. Często ilustracje ułatwiają przełamanie nieśmiałości, kiedy nie wiemy, co powiedzieć, wystarczy przesłać odpowiednio wybrany obrazek. Nie jest to jedyna recepta na sukces, ale bez wątpienia bardzo dobra metoda na uzupełnienie przekazywanych tekstów, na przykład podczas dodawania komentarzy na portalach społecznościowych, czy też na blogach, lub redagując własny internetowy pamiętnik. Ekartki na bloga zawierają również takie kategorie jak rysunki ust, ilustracje oczu, obrazki na nasza-klasa, misie, świece i obrazki manga i anime.

  Data dodania: 30 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Najnowsze kawały »

  Serwis satyryczny poprawiający samopoczucie każdego internauty, który odwiedzi serwis. Rozbawiamy ludzi od wielu lat a oni sami poszerzają naszą bazę kawałów o nowe zaskakujące i co ważne śmieszne pozycje. Bardzo regularne aktualizacje, wiele zabawnych materiałów zarówno tych śmiesznych jak również poważniejszych. Staram się codziennie wzbogacać ją o nowe kawały, z których każdy przechodzi przez skrupulatną selekcję przed ostatecznym dodaniem. Dzięki temu, serwis proponuje najlepsze kawały internetu. U nas spędzisz miło czas i co istotne oderwiesz się na chwilę o szarej rzeczywistości.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »