Usługi budowlane

Usługi budowlane Budomania to portal budowlany skierowany głównie do firm budowlanych, przedsiębiorstw i do usługodawców działających w obrębie szeroko pojętego sektora branży budowlanej. Pozwala on na dostarczenie potencjalnym klientom informacji, której poszukują, na temat Państwa działalności, wiedzy bez której każdy potencjalny klient nie może się obejść, ponieważ jest ona mu potrzebna przy podjęciu właściwej decyzji dotyczącej wyboru usługodawcy lub dostawcy materiałów budowlanych.

Szczegóły strony www.budomania.pl:

Podlinkuj stronę www.budomania.pl:

Usługi budowlane

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Machineryzone : Maszyny Budowlane »

  Machineryzone to światowa sieć ogłoszeń kupna i sprzedaży maszyn do robót publicznych. Wśród proponowanych maszyn budowlanych znajdują się koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, betoniarki, wózki podnośnikowe, dźwigi, spycharki, ciężarówki, ogumienie, części zamienne i wiele wiele innych! Nasza strona to ponad 88 000 maszyn sprzedawanych zarówno przez dealerów, handlowców, importerów jak i osoby prywatne. Machineryzone jest obecna w 150 krajach świata. Przetłumaczona na 18 różnych języków, ułatwia handel międzynarodowy. Rejestracja w serwisie jest nieodpłatna i daje możliwość publikacji za®ówno ogłoszeń kupna jak i sprzedaży.

  Data dodania: 13 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Palety produkcyjne »

  Firma KONTEX w branży produkcji elementów betonowych i materiałów przeznaczonych dla budownictwa oraz systemach pakowania, działa na rynku od 1992 roku i współpracuje z klientami na obszarze całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zamieszczoną na stronie.

  Data dodania: 09 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenia - WiBud »

  WI-BUD to firma która posiada 16 lat doświadczenia w docieplaniu budynków. Przedsiębiorstwo prowadzi również sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych oraz posiada własną mieszalnie farb i tynków zewnętrznych. Przy wykonywaniu zleceń stosujemy tylko sprawdzone i najnowsze technologie budowlane. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny gwarantując profesjonalne wykonanie usługi.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowanie, malowanie, roboty na wysokościach »

  Oferujemy bardzo bogatą i róznorodną gamę usług (od malowania antykorozyjnego i dekoracyjnego poprzez czyszczenie i mycie, po usuwanie elementów stanowiących zagrożenie. Czyszczenie, piaskowanie, odtłuszczanie, malowanie: > Kominów stalowych, ceramicznych i żelbetonowych > Silosów i zbiorników suwnic > Konstrukcji mostów i kładek > Rurociagów i estakad > Konstrukcji wsporniczych dachów > Słupów oświetleniowych i wysokiego napięcia > Masztów antenowych > Lin stalowych odciagów > Dachów, rynien i rur spustowych > Innych konstrukcji stalowych. Usuwanie elementów stanowiących zagrożenie > Zbijanie tynków > Usuwanie nawisów śnieżno-lodowych > Odśnieżanie dachów > Udrażnianie rynien i rur spustowych.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szlifierki do rur »

  Regra to przystawka do szlifierek kątowych przeznaczona do szlifowania oraz polerowania rur. Jej główne cechy to możliwość szlifowania i polerowania stali nierdzewnej, metali kolorowych, drewna i tworzyw sztucznych. Dzięki płynnej regulacji ustawienia nasi klienci są w stanie wyszlifować każdy trudno dostępny spaw, a szybki montaż pozwala bezproblemowo wykorzystać Twoją ulubioną szlifierkę kątową. Nowością jaką zawiera nasz sprzęt jest zaprojektowany przez producentów adapter do szlifowania profili (płaszczyzn).

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy parkingowe »

  Nasza firma zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem oraz obsługą serwisową systemów parkingowych FAAC. Firmę tworzy zespół młodych i ambitnych ludzi, stale podnoszących swoje kwalifikacje i poszukujących nowatorskich rozwiązań w dziedzinach takich jak systemy parkingowe czy kontrola dostępu Jesteśmy autoryzowanym partnerem HUB Parking Technology. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć grupę fachowców, którzy są w stanie sprostać najbardziej wymagającym Klientom.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »