Usługi budowlane

Usługi budowlane Budomania to portal budowlany skierowany głównie do firm budowlanych, przedsiębiorstw i do usługodawców działających w obrębie szeroko pojętego sektora branży budowlanej. Pozwala on na dostarczenie potencjalnym klientom informacji, której poszukują, na temat Państwa działalności, wiedzy bez której każdy potencjalny klient nie może się obejść, ponieważ jest ona mu potrzebna przy podjęciu właściwej decyzji dotyczącej wyboru usługodawcy lub dostawcy materiałów budowlanych.

Szczegóły strony www.budomania.pl:

Podlinkuj stronę www.budomania.pl:

Usługi budowlane

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Palety produkcyjne »

  Firma KONTEX w branży produkcji elementów betonowych i materiałów przeznaczonych dla budownictwa oraz systemach pakowania, działa na rynku od 1992 roku i współpracuje z klientami na obszarze całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zamieszczoną na stronie.

  Data dodania: 09 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania i szalunki »

  Rusztowania i szalunki firmy ALTRAD-Mostostal powstają z największą dbałością o szczegóły w celu zaspokojenia potrzeb naszych Klientów. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo rusztowania takie jak: rusztowanie ramowe, rusztowanie modułowe, rusztowanie przejezdne; szalunki: szalunek ścienny i szalunek stropowy oraz akcesoria budowlane. Zapraszamy do konsultacji on-line z naszymi pracownikami, doradzą i pomogą wybrać odpowiednie rusztowanie.

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Szczecin »

  Ogrzewanie nadmuchowe to ekologiczna i tania technika stosowana w domkach jednorodzinnych. Ten bardzo nowatorski system ogrzewania staje się z roku na rok coraz bardziej popularny w naszym kraju. Dostarczamy urządzenia najlepszych renomowanych firm. Nasz oddział mieści się w Szczecinie. Oferujemy klimatyzatory do mieszkań, hal produkcyjnych. Polecamy nowoczesne systemy klimatyzacyjne.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenia - WiBud »

  WI-BUD to firma która posiada 16 lat doświadczenia w docieplaniu budynków. Przedsiębiorstwo prowadzi również sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych oraz posiada własną mieszalnie farb i tynków zewnętrznych. Przy wykonywaniu zleceń stosujemy tylko sprawdzone i najnowsze technologie budowlane. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny gwarantując profesjonalne wykonanie usługi.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Płyty warstwowe Królczyk »

  Strona www Firmy Królczyk produkującej płyty warstwowe. Jest to tzw płyta obornicka znajdująca zastosowanie w budownictwie takich obiektów jak: - hale przemysłowe, produkcyjne, w tym zakłady przemysłu spożywczego (zakłady przetwórstwa mięsnego, rybnego, owocowo-warzywnego), - hale magazynowe, w tym przechowalnie owoców i warzyw, dojrzewalnie, suszarnie, - chłodnie, komory mroźnicze i tunele zamrażalnicze, - obiekty inwentarskie (kurniki, obory, chlewnie), - salony samochodowe, stacje obsługi, myjnie, garaże, - obiekty sportowe, obiekty użyteczności publicznej, - pawilony gastronomiczne, wystawiennicze, kioski, targowiska, - budynki administracyjno-socjalne, obiekty zaplecza budów, kontenery - elementy dociepleń istniejących budynków. W ofercie również obróbki blacharskie i styropian.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Centrum Klima »

  Centrum Klima – klimatyzacja i wentylacja. Lider wśród przedsiębiorstw branży systemów przesyłania powietrza. Ofertę firmy stanowią m. in. klapy przeciwpożarowe, siłownik i, klimatyzatory, materiały montażowe do klimatyzatorów i inne produkty. Centrum Klima jest producentem, importerem i dystrybutorem części dla klimatyzacji.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »