Usługi budowlane

Usługi budowlane Budomania to portal budowlany skierowany głównie do firm budowlanych, przedsiębiorstw i do usługodawców działających w obrębie szeroko pojętego sektora branży budowlanej. Pozwala on na dostarczenie potencjalnym klientom informacji, której poszukują, na temat Państwa działalności, wiedzy bez której każdy potencjalny klient nie może się obejść, ponieważ jest ona mu potrzebna przy podjęciu właściwej decyzji dotyczącej wyboru usługodawcy lub dostawcy materiałów budowlanych.

Szczegóły strony www.budomania.pl:

Podlinkuj stronę www.budomania.pl:

Usługi budowlane

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Machineryzone : Maszyny Budowlane »

  Machineryzone to światowa sieć ogłoszeń kupna i sprzedaży maszyn do robót publicznych. Wśród proponowanych maszyn budowlanych znajdują się koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, betoniarki, wózki podnośnikowe, dźwigi, spycharki, ciężarówki, ogumienie, części zamienne i wiele wiele innych! Nasza strona to ponad 88 000 maszyn sprzedawanych zarówno przez dealerów, handlowców, importerów jak i osoby prywatne. Machineryzone jest obecna w 150 krajach świata. Przetłumaczona na 18 różnych języków, ułatwia handel międzynarodowy. Rejestracja w serwisie jest nieodpłatna i daje możliwość publikacji za®ówno ogłoszeń kupna jak i sprzedaży.

  Data dodania: 13 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania i szalunki »

  Rusztowania i szalunki firmy ALTRAD-Mostostal powstają z największą dbałością o szczegóły w celu zaspokojenia potrzeb naszych Klientów. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo rusztowania takie jak: rusztowanie ramowe, rusztowanie modułowe, rusztowanie przejezdne; szalunki: szalunek ścienny i szalunek stropowy oraz akcesoria budowlane. Zapraszamy do konsultacji on-line z naszymi pracownikami, doradzą i pomogą wybrać odpowiednie rusztowanie.

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Top air »

  Firma "BH-Res" z branży Wentylacja Rzeszów prowadzi sprzedaż elementów wentylacyjnych służących do budowy kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. "BH-Res" dostarcza materiały o nazwie handlowej Climaver pochodzących od wiodącego producenta Isover Hiszpania. Płyty Climaver są nowatorską opcją znanych już z lat ubiegłych płyt Top Air (Topair) oraz Fib Air (Fibair). Cały montaż odbywa się w miejscu budowy. Płyty Climaver, podobnie jak Topair czy Fibair wykorzystuje się do budowy kanałów wentylacyjnych tam gdzie stawiane są wysokie wymagania zarówno akustyczne jak i termiczne.

  Data dodania: 24 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • PlastSpaw - tworzywa sztuczne, spawanie plastiku »

  PlastSpaw produkuje termoplastyczne druty spawalnicze służące do spawania tworzyw sztucznych, plastiku zwane również jako sznury, profile spawalnicze. U nas atrakcyjne ceny są zapewnione! Sami projektujemy i wykonujemy narzędzia, co pozwala nam produkować w najwyższej jakości, przy zachowaniu najniższej ceny. Plastspaw - www: www.plastspaw.pl - fax: 075 613 8 614

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • WMS Budownictwo - Drewno klejone »

  WMS Budownictwo sp z o.o Drewno Klejone. Doświadczenie naszej firmy sięga LAT 70-dziesiątych. Proponujemy Państwu nasze usługi na każdym etapie realizacji projektów z zastosowaniem elementów z drewna klejonego i nie tylko. Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa technicznego w fazie przygotowania koncepcji, poprzez etapy projektowania, dostawy i montażu a skończywszy na pracach konserwacyjnych gotowej konstrukcji. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, projektowe, firmy przemysłowe oraz klientów indywidualnych. Szeroka skala możliwości pozwala nam na sprostanie Państwa oczekiwaniom. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowhal Szczecin - hale termiczne, namiotowe »

  Firma Nowhal Szczecin specjalizuje się w budownictwie przemysłowym, a konkretnie w budowie hal magazynowych różnego typu, m. in. : hale namiotowe, hale termiczne, hale z płyty warstwowej. Firma zapewnia zarówno projekt, jak i budowę hal w Polsce.

  Data dodania: 08 12 2016 · szczegóły wpisu »