Merde - free foto - tapety na pulpit

Merde - free foto - tapety na pulpit Merde - Free Foto - zdjęcia cyfrowe, tapety: Witam na mojej stronie, na której znajdują się moje fotografie amatorskie. Zdjęcia wykonane aparatem Nikon d70s. Fotografie są przystosowane do rozdzielczości 1280x1024, aby w 100% pasowały na Twój pulpit. Codziennie staram się dorzucić kolejne fotografie. Serdecznie zapraszam.

Szczegóły strony www.merde.pl:

Podlinkuj stronę www.merde.pl:

Merde - free foto - tapety na pulpit

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Galeria Fotografii Żeglarskiej »

  Galeria Fotografii Żeglarskiej Morskie Klimaty, przedstawia morski świat bałtyckiego wybrzeża. Nastrojowe fotografie odzwierciedlające klimat portów i kurortów, to świat utrwalonych na fotografii spełnionych marzeń i świat bez obowiązków, pracy, codziennego pośpiechu w którym na zdjęciach odnajdziecie Państwo niezwykłe chwile, które dzięki fotografii nigdy nie przeminą. Galeria Fotografii Żeglarskiej Morskie Klimaty jest bankiem zdjęć, w którym mogą Państwo kupić fotografie do wykorzystania w materiałach drukowanych (kalendarze, ulotki, foldery, czasopisma) jak również na stronach internetowych. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna »

  Fotografia Ślubna Marcin Rogowski. Ślub to magiczna chwila. Ten szczególny dzień w którym dwoje zakochanych w obliczu Boga, rodziny i świadków składa sobie przysięgę wiecznej miłości i wierności. Niech te chwile radości i szczęścia, na zawsze pozostaną w waszej pamięci dzięki magicznym fotografiom. Moja fotografia ślubna to pasja, świeże pomysły i profesjonalne podejście. Skontaktujcie się ze mną, rozmowa do niczego nie zobowiązuje. Pozwólcie mi uwiecznić najważniejsze momenty w Waszym życiu. Zapraszam do obejrzenia galerii na www.mrogowski.pl Fotografia Ślubna Marcin Rogowski

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia - Paweł Maciejewski »

  W internecie znajdziesz setki podobnych ofert. Papier zniesie wszystko, więc jedyną możliwością obiektywnej oceny fotografa jest ocena zdjęć które robi. Ale powiedzmy sobie szczerze – ile ludzi naprawdę zna się na fotografii i potrafi docenić kompozycję zdjęcia, niepowtarzalność chwili i precyzję obróbki? Na zdjęciach ślubnych zwraca się głownie uwagę na to, czy Panna Młoda dobrze wyszła. Zdaje sobie z tego sprawę i staram się łączyć potrzeby klientów i równocześnie robić zdjęcia, z których mogę być naprawdę dumny. Wynika to z tego, że moim głównym celem nie jest zarabianie pieniędzy ale czerpanie przyjemności z robienia dobrych zdjęć.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • SigmaOrionis »

  Dzień Ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni życia. Wideofilmowanie Sigma Orionis pomoże Państwu w zachowaniu tych cennych chwil na lata. Filmowaniem zajmujemy się od 1995 roku nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności w zakresie technik operatorskich i montażu komputerowego co czyni nas mistrzami w tej dziedzinie. Misją naszej firmy jest tworzenie niepowtarzalnych filmów, które uwiecznią najpiękniejsze chwile Twojego życia. Dążymy do doskonałości - by stać się artystami w swoim fachu. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium Fotograficzne TCF2 Gdańsk »

  Na trójmiejskim rynku fotograficznym działamy od 1998 roku. Zajmujemy się szeroko rozumianą obróbką tradycyjnych materiałów fotograficznych oraz nowoczesnymi technikami cyfrowymi. Klientom zafascynowanym i korzystającym z nowych technologii cyfrowych proponujemy: odbitki cyfowe na papierze fotograficznym, odbitki z diapozytywów, fotorealistyczne wydruki wielkoformatowe, oprawa wydruków, skanowanie negatywów slajdów, Reprodukcje ze zdjęć. Dla klientów pragnących mieć pełną kontrolę nad kolorystyką uzyskiwanych powiększeń cyfrowych umożliwiamy dostęp do naszych profili barwnych i plików testowych. Jeżeli jesteś tym zainteresowany napisz do nas maila. Umożliwiamy również indywidualną pracę z laborantem oraz na życzenie wydruki próbne. Zapraszamy do współpracy z nami TCF2.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Gliwice »

  Czy zastawiałeś się gdzie szukać dobrego fotografa na jedna z najważniejszych okoliczności w życiu. O ile czekasz na ostatnia sekundę musisz posiadać wiedzę, iz wcale natrafienie fotografa, na przykład na wesele nie jest proste, gdyż ci profesjonalni maja już zarezerwowane terminy, bywa tak iż wielokrotnie na cały rok. Właśnie dlatego należny znacznie wcześniej rozpocząć szukanie dobrego fotografa. Fotografia ślubna Katowice, który wytworzyłby dla ciebie zdjęcie na ten ważny moment w wyciu, dobre jakościowo i nie tylko. Wiele ludzi odkrywa wyjątkowych fotografów właśnie w necie, gdyż tam można znaleźć ich interesujące oferty oraz zamieszczone wiadomości tego typu, jak portfolio czy tez wcześniej wykonane jego publikacje, z którymi każdy zainteresowany klient ma możliwość sie zaznajomić. Fotografa, którego preferujemy musi na pewno zdobyć wasze zaufanie, dzięki czemu z cala pewnością przygotowywanie zdjęć moglibyśmy pozostawić fotografowi samemu. Taki specjalista powinien posiadać dla nas i wyjątkowy cennik, z jakim można byłoby się jeszcze zapoznać przed rozpoczęciem współpracy. Dobrze jest wiec prawidłowo zastanowić się jaki fotograf zrealizuje nasze oczekiwania i dopiero takiego wyszukiwać.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »