vturysta.pl nowy tematyczny blog

vturysta.pl nowy tematyczny blog Fachowcy spółki, MaR" w indywidualnych działaniach opiera się na nowoczesnej metodzie wzmacniania, stabilizacji i naprawy murów powstałej w niemieckiej firmie Brutt Saver. Brutt Technologies to metoda naprawy uszkodzonych ścian od ponad 25 lat stosowana w krajach Europy zachodniej. W Polsce po raz 1-szy zastosowana została w roku 1999 w Częstochowie. Służy do wykonywania napraw popękanych ścian i kotwienia murów we wszelkich rodzajach konstrukcji budowlanych, od nieznacznych domków jednorodzinnych do dużych obiektów przemysłowych, budynków z płyt prefabrykowanych, konstrukcji mostowych i wielu innych. Mając na uwadze na spersonalizowane zalety zwłaszcza nadaje się do naprawy murów w obiektach zabytkowych. W ogromnej liczbie przypadków spotykane przykłady napraw to: naprawy popękanych ścian, kotwienie murów, naprawy nadproży i belek, stabilizacja wyboczonych ścian i kilka innych. Strona www.

Szczegóły strony musli.pl:

Podlinkuj stronę musli.pl:

vturysta.pl nowy tematyczny blog

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oferty Pracy »

  Szukasz nowej pracy lub chcesz ją zmienić? Oferty pracy naprawdę dla każdego. Dla niej, dla niego, a przede wszystkim dla Ciebie! Przyjazna wyszukiwarka propozycji pracy czeka na Was. Zapraszamy do naszego serwisu, setki ofert, ciekawe i sensowne propozycje. Klikaj po pracę już dziś, nie zwlekaj i nie daj się wyprzedzić innym - czekamy na Twoje CV.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lodowiska w Polsce »

  Prezentujemy bardzo fajną stronę na której znajdują się informacje dotyczące lodowisk w Polsce. Wszyscy wiemy jaką frajdę przynosi jeżdżenie na łyżwach i dlatego aby ułatwić znalezienie miejsca do jeżdżenia powstał ten serwis. Bardzo dokładny opis poszczególnych lodowisk ułatwi odnalezienie tego najbliżej miejsca zamieszkania. Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • TechWorks.pl :: Portal nowych technologii »

  TechWorks to portal z nowinkami ze świata IT. Na portalu można znaleźć najnowsze doniesienia o nowościach, recenzje sprzętu komputerowego oraz poradniki naszych specjalistów. Poza zwykłymi recenzjami oferujemy Wam również wideorecenzje. Dodatkowo na forum można uzyskać pomoc w różnych sprawach związanych z komputerami.

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Randki na give5.pl »

  Szybka randka to krótkie kilkuminutowe wieodczaty z osobą płci przeciwnej. W ciągu kilku minut możesz sprawdzić czy druga osoba spodoba się tobie. Speedating zostały wymyślone ponad 10 lat temu i zdobywają coraz większa ilość uczestników. Pamiętaj, że nie jesteś skazany na samotne życie - wiele znajomości internetowych przerodziło się w poważne związki. Tak więc jeśli nie masz z kim spędzić wieczór wpadnij na video-chat do give5 - potrzebujesz tylko kamerki - i poznaj interesujących ludzi w 5 minut.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowy tematyczny blog havanaclub-cocktails.com »

  Profesjonaliści spółki, MaR" w swoich działaniach opiera się na nowoczesnej metodzie wzmacniania, stabilizacji i naprawy murów powstałej w niemieckiej firmie Brutt Saver. Brutt Technologies to metoda naprawy uszkodzonych ścian od ponad 25 lat stosowana w krajach Europy zachodniej. W Polsce po raz 1szy zastosowana została w roku 1999 w Częstochowie. Służy do wykonywania napraw popękanych ścian i kotwienia murów we wszelkich rodzajach konstrukcji budowlanych, od niewielkich domków jednorodzinnych do dużych obiektów przemysłowych, budynków z płyt prefabrykowanych, konstrukcji mostowych i wielu innych. Z uwagi na spersonalizowane zalety wyjątkowo nadaje się do naprawy murów w obiektach zabytkowych. W znaczącej liczbie sytuacji spotykane przykłady napraw to: naprawy popękanych ścian, kotwienie murów, naprawy nadproży i belek, stabilizacja wyboczonych ścian i kilka innych. Strona www.

  Data dodania: 10 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowy tematyczny blog habilitas.com.pl »

  , MaR" jest prywatną firmą, która od 2006 roku, a przed tym w jeszcze innej formie istnieje od roku 1999, by koncentrować się na skutecznym rozwiązywaniu problemów związanych z popękanymi ścianami i mokrymi murami budynków. Swoim klientom proponujemy nowoczesne technologie i materiały przeznaczone do napraw popękanych ścian, kotwienia murów i osuszania budynków. Oferta handlowa firmy skierowana jest do projektantów, konserwatorów zabytków, przedsiębiorstw budowlanych, administratorów budynków oraz wszystkich innych osób i instytucji, dla których naprawa murów stanowi ważny element w prowadzonej działalności związanej z remontami i zabezpieczeniem obiektów budowlanych przed skutkami uszkodzeń.

  Data dodania: 13 05 2018 · szczegóły wpisu »