Kuchnia - e-mieszkanie.pl

Kuchnia - e-mieszkanie.pl Portal e-mieszkanie.pl zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi aranżacji i stylizacji wnętrz. Swoją tematyką obejmuje wszystko co należy wiedzieć, żeby funkcjonalnie i estetycznie urządzić wnętrze swojego mieszkania lub domu, począwszy od stanu surowego. Czytelników do tworzenia własnych projektów zainspirują opublikowane na stronie artykuły i zdjęcia. Na rynku w branży wnętrzarskiej wciąż pojawia się coś nowego w obszarze produktów i nowych rozwiązań. Portal e-mieszkanie.pl o nowościach informuje na bieżąco.

Szczegóły strony www.e-mieszkanie.pl:

Podlinkuj stronę www.e-mieszkanie.pl:

Kuchnia - e-mieszkanie.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gadżety - nowinki techniczne »

  Serwisów informacyjnych jest wiele, o nowinkach technicznych i gadżetach jeszcze więcej. Ale tak prężnie rozwijających się jest nie wiele. Ludzie coraz więcej czasu poświęcają na czytanie informacji na temat różnych gadżetów i sprzęcie elektronicznym dlatego też powstał serwis Gadzety360.pl, który zamieszcza na swoich łamach aktualne informacje ze świata techniki, zapowiedzi sprzętu elektronicznego oraz mnóstwo innych wiadomości z tej dziedziny.

  Data dodania: 06 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze programy, kodeki do filmów »

  Szukasz najlepszych programów do swojego komputera? Nie wiesz jakie kodeki zainstalować do filmów? Chcesz otworzyć film DVD lub VCD ale komputer nie rozpoznaje formatu? Wszystkie programy tego typu znajdziesz w naszym serwisie. Dzięki temu uzupełnisz komputer o niezbędne programy narzędziowe i w pełni wykorzystasz swój komputer.

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości z Południowej Wielkopolski »

  Portal Południowej Wielkopolski: Kalisz, Kępno, Pleszew, Ostrzeszów, Jarocin, Krotoszyn. Zawiera serwis informacyjny oraz wiadomości kulturalne i sportowe. Typowy news uzupełniają publicystyka: felietony, komentarze, rozmowy, artykuły problemowe, kroniki i ogłoszenia. Równie ważnym celem przedsięwzięcia jest promocja Południowej Wielkopolski, tworzenie regionalnych przewodników, przedstawianie sylwetek ludzi dla tych regionów zasłużonych. Można sprawdzić repertuar teatru oraz repertuar kin, spis knajp i obiektów rekreacyjnych. Doradza psycholog, doradza prawnik. Można dowiedzieć się o sprawach gospodarczych i finansowych. Promujemy młodych artystów. Zapowiadamy wydarzenia.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Początki biżuterii »

  Serwis poświęcony biżuterii i wyrobom pochodnym takim jak: kolczyki, bransoletki czy też naszyjnikom. Przeznaczeniem biżuterii jest ozdabianie szyj, głów, rąk jej posiadaczy. Są to ozdoby artystyczne, bardzo często porównywane do dzieł sztuki za które trzeba zapłacić nie raz wielkie kwoty. Wszelkiego rodzaju artykuły biżuteryjne tworzone przez najwybitniejszych ludzi już od zamierzchłych czasów są nieodłączna częścią nasze ubioru. Poprzez nas serwis dowiesz się jaka biżuteria jest obecnie modna, jakie są jej rodzaje oraz przez kogo została zaprojektowana.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Recenzje, Testy i Opinie »

  Jesteśmy grupą ludzi, która od zawsze interesowała się urządzeniami elektroniki użytkowej i w ten sposób stworzyliśmy w 2009 roku serwis, w której znaleźć można między innymi: recenzje wideo, testy sprzętu, opinie o produktach, instrukcję obsługi itd. Testujemy sprzęt różnych kategorii sprzętowych - telefony komórkowe, laptopy (te małe i duże), aparaty fotograficzne, a nawet ramki cyfrowe. Znaleźć można u nas informacje o sprzęcie różnych producentów - np. Apple, Orange, MaxCom, a nawet mało znanych firm jak Emporia.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wymiana książek i filmów »

  Jeżeli posiadasz przeczytane książki lub obejrzane filmy, z którymi nie masz co zrobić, to machniom.pl jest dla Ciebie. Tutaj możesz wymienić je na inne. machniom.pl jest darmowym serwisem aukcji barterowych, gdzie pozyskiwanie przedmiotów odbywa się poprzez wymianę. Użytkownicy mogą wymieniać się pomiędzy sobą książkami, filmami oraz innymi przedmiotami. Jedynym warunkiem jest poprawne zarejestrowanie się w serwisie poprzez podanie adresu e-mail. Zapraszamy do zabawy.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »