Gry online w Centrum Kreta

Gry online w Centrum Kreta Dobrze znana wielu, zwłaszcza starszym graczom przebojowa, polska gra komputerowa z epoki dominacji DOSa, zatytułowana Kret - powróciła we współczesnej inkarnacji gry online. To nie wszystko - remake tej gry zainspirował narodziny większej, cyklicznie rozbudowywanej serii kolejnych epizodów z życia tego małego zwierzątka. Fundamentem, na którym opiera się atrakcyjność tej rozrywki są niebanalne, bardzo pomysłowe reguły. Gry skierowane są do wszystkich, bez względu na wiek. Wystarczy główkowanie i szybkie ruchy palców.

Szczegóły strony www.centrumkreta.pl:

Podlinkuj stronę www.centrumkreta.pl:

Gry online w Centrum Kreta

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gorwen.pl - Najlepsza darmowa gra online »

  Rozgrywka toczy się w kosmosie. Każdy gracz na start dostaje własną planetę i określoną liczbę surowców. Wraz z upływem czasu gracz może budować nowe budynki, flotę, czy też struktury obronne, zdobyć więcej planet, wstąpić do sojuszu, atakować innych graczy, uczestniczyć w wojnach sojuszy oraz wiele więcej. Gra została stworzona na silniku Xnova, który odzwierciedla niektórym znaną grę "Ogame". Nowa grafika, nowe jednostki, nowe ułożenie strony, konkursy z ciekawymi nagrodami, promocje i wiele więcej. To wszystko czeka na Ciebie w kosmicznej grze Gorwen, więc nie czekaj i zarejestruj się już teraz!!!

  Data dodania: 17 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • WebDir Nie moderowany darmowy katalog stron www »

  Niemoderowany, darmowy katalog stron internetowych. Wypromujesz tu swoją stronę, subdomenę czy podstronę. Zapraszamy do dodawania stron do odpowiednich kategorii i podkategorii. Bądź widoczny w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.

  Data dodania: 20 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Tematyczny Turystyki »

  Planując wyjazd na wakacje często stajemy przed wyborem biura podróży, z którego usług chcielibyśmy skorzystać. Zaczynamy wtedy przeszukiwać Internet w celu znalezienia stron placówek oferujących nam wycieczki, kolonie oraz noclegi, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Problem jest tym większy, iż nie zawsze mamy na to tyle czasu ile nam potrzeba. Pojawia się stres, a nawet myśli o rezygnacji z wyjazdu. I właśnie dla tego stworzyliśmy dla państwa katalog turystyki, w którym w łatwy i szybki sposób znajdą państwo interesujące was informacje wyłącznie z tej branży.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sport i Rekreacja »

  Katalog sport i rozrywka to miejsce, w którym znajdziesz wiele informacji na temat firm ściśle związanych wyłącznie z tą tematyką. W naszej bazie znajdują się oferty przedsiębiorstw specjalizujących się miedzy innymi w dziedzinie sportów ekstremalnych, sprzętu sportowego czy też licznych dyscyplin sportowych. Ponadto nasz katalog jest znakomitym miejscem na zamieszczenie oferty własnego przedsiębiorstwa świadczącego usługi z tej branży, które z pewnością przyczyni się do zwiększenia ilości twoich klientów.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes i Ekonomia »

  Katalog internetowy biznes i ekonomia jest platformą informacyjną o dużym stopniu interaktywności. W porównaniu z innymi standardowymi lub internetowymi spisami i zestawieniami, odwiedzający naszą stronę użytkownik może poszukiwać najodpowiedniejszej dla siebie oferty czynnie i według wybranej przez siebie metody. W naszej bazie znajdują się również publikacje firm zajmujących się między innymi doradztwem internetowym, prowadzeniem szkoleń i kursów oraz usługami w zakresie small businessu.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwery, hosting »

  Oferujemy hosting po konkurencyjnych cenach, zapewniamy uptime na poziomie 99, 9%, support od 8-24, firma zajmuje się usługami hostingowymi, rejestracją domen, serwerami. Hosting, rejestracja domen, tanie serwer.Serwery z kreatorem stron wliczony w cenie. Hosting dla firm, instytucji i klientów indywidualnych.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »