AiS s.c. - Usługi informatyczne Kraków

AiS s.c. - Usługi informatyczne Kraków Działalność naszej firmy skupia się na świadczeniu profesjonalnych usług informatycznych. Zajmujemy się głównie: kompleksowe systemy informatyczne dla firm - serwery - sieci - praca grupowa i tworzenie oprogramowania - zdalny backup danych.

Szczegóły strony ais.net.pl:

Podlinkuj stronę ais.net.pl:

AiS s.c. - Usługi informatyczne Kraków

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Podzespoły komputera »

  Przewodnik po budowie komputera i wszystkich podzespołach. Bieżący i profesjonalny opis każdego komponentu. Informacje zawarte w serwisie pomagają zrozumieć budowę i funkcjonowanie komputera czy też laptopa. Komputer nie musi być nieznaną skrzynią przepełnioną bliżej nie zidentyfikowanymi elementami. Życie bez komputera w obecnych czasach jest nie możliwe, jest on stałą częścią życia każdego człowieka.

  Data dodania: 20 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Tarnów »

  Specjalizujemy się w tworzeniu serwisów na potrzeby prywatne jak i dla przedsiębiorstw na teren Dębicy, Rzeszowa, czy Tarnowa. Posiadanie własnego portalu już nie jest dawno przywilejem ogromnych firm, teraz każda, nawet ta mała firma posiada swój ślad w Internecie. Ślad ten musi zostać zauważony, stąd też zajmujemy się pozycjonowaniem . Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

  Data dodania: 06 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tablice interaktywne »

  Zakład Systemów Komputerowych - Integracja Technologii Przyszłości-okablowanie strukturalne, BMS, urządzenia sieciowe, Audio Video, macierze dyskowe, serwis. Misją ZSK Sp. z o.o. jest zapewnienie naszym Klientom kompleksowych rozwiązań informatycznych, teleinformatycznych oraz rozwiązań związanych z automatyką budynkową, opartych na najnowocześniejszych technologiach.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komserwis Białystok »

  Komserwis Białystok: sprzedaż komputerów, kas fiskalnych, strony www, monitoring pojazdów oraz budynków, wdrożenie programów, sieci, usługi serwisowe. Szybka realizacja oferty. Jesteśmy od 18 lat na rynku, co zapewni Państwu fachową obsługę. - Sprzedaż i serwis szerokiej gamy sprzętu komputerowego - Wdrażanie oprogramowania systemowego i zarządzającego firmą - Projektowanie i utrzymanie stron WWW, konta pocztowe - Opieka informatyczna nad firmami - Projektowanie i wykonanie sieci komputerowych - Wdrażanie fiskalnych systemów sprzedaży w sklepach i supermarketach - Monitoring pojazdów i budynków - Audyt oprogramowania.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis laptopów, Naprawa laptopów, Kraków »

  Laptopy i notebooki stały się dla wielu osób podstawowym narzędziem pracy. Dlatego nasza firma dokłada wszelkich starań, aby skrócić do minimum czas oczekiwania na naprawę notebooka (od 1 do 3 dni roboczych w przypadku napraw podstawowych usterek). Dodatkowo podjęliśmy współprace z firmami dysponującymi profesjonalnym sprzętem i nowymi częściami zamiennymi (mostki BGA, matryce LCD, klawiatury, dyski twarde itp.). Dzięki stałemu rozwojowi i zastosowaniu najnowszych technologii serwislaptopow.eu jako jedna z nielicznych firm udziela nawet 180 dniowej gwarancji na naprawę.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep komputerowy »

  Komputery to w dzisiejszych czasach niezaprzeczalna część naszego życia, a co za tym idzie oczywiście każdy chce je mieć. Komputery to bardzo wielki wynalazek, który przeszedł niezliczoną ilość modernizacji, a ile jeszcze go czeka tego nikt nie jest w stanie przewidzieć.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »