Szkoły pomaturalne

Szkoły pomaturalne Zyskujemy nowych, zadowolonych Klientów dzięki: dogodnej lokalizacji, przystępnym cenom lub całkowitemu ich brakowi, profesjonalnej i uprzejmej obsłudze, różnorodności kierunków i profili kształcenia, wykwalifikowanej kadrze, bonusom dla stałych Klientów, stałemu nadzorowi nad jakością oferowanych usług.

Szczegóły strony www.blue.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.blue.edu.pl:

Szkoły pomaturalne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoły wyższe Poznań »

  Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu i Języków Obcych to prywatna uczelnia specjalizująca się w kształceniu studentów na kierunkach około biznesowych i językowych. Uczelnia umożliwia naukę w języku polskim oraz w angielskim na kierunku hotelarstwo oraz zarządzania w biznesie. Szkoła zapewnia nowoczesny program nauczania, stypendia, umożliwia uczestnictwo w wymianach międzyuczelnianych i posiada doświadczoną kadrę wykładowców.

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Studia - cenne informacje »

  Cenne informacje dla maturzystów oraz studentów, którzy chcą kontynuować naukę na studiach podyplomowych bądź zmienić kierunek bieżących studiów. Jeśli szukasz interesujących studiów oraz jeszcze nie masz określonych wymagań, zajrzyj na nasz portal a odszukasz najlepszy profil dla siebie. Bardzo dobre studia stanowią furtkę do lepszej pracy w przyszłości.

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Taniec - Poznań »

  Kursy tańca w poznaniu. Zapraszamy do szkoły tańca prowadzonej przez wielokrotną medalistkę krajowych i międzynarodowych turniejów tańca - Monikę Pyś. Oferujemy Państwu profesjonalnie prowadzone zajęcia, przez najlepszych fachowców w jednej z najbardziej prestiżowych szkół tańca w Wielkopolsce. Zapraszamy na zajęcia dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

  Data dodania: 27 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  NOVA Centrum Edukacyjne ma najbogatszą ofertę edukacyjną w Warszawie. Prowadzimy nabór na blisko 100 kierunków kształcenia w 2 - letnich szkołach policealnych, rocznych szkołach policealnych, 3-letnich liceach ogólnokształcących, 2-letnich uzupełniających liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Zajęcia w naszych szkołach i na kursach staramy się jak najlepiej dopasować do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza, chcemy, aby wiedza była przekazywana w sposób rzetelny, dlatego nasi wykładowcy przechodzą specjalne testy kwalifikacyjne. Zatrudniani są najlepsi, posiadający wykształcenie wyższe i uprawnienia pedagogiczne. Posiadamy własne pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, komputerowy, kosmetyczny i fryzjerski.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Szkół Ekonomicznych Toruń »

  Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu, w skład naszego Zespołu Szkół wchodzi Technikum nr 1 i Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1. Na naszej stronie www znajdziesz m.in. podstawowe informacje o szkole, dane kontaktowe, ofertę edukacyjną, relacje z współprac z zagranicą jak i aktualne informacje z życia szkoły i ogłoszenia.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Technik pojazdów samochodowych »

  AP Edukacja to ogólnopolska sieć szkół i placówek oświatowych, w tym szkoły policealne, licea ogólnokształcące, gimnazja i kursy. Nauka odbywa się zaocznie lub wieczorowo. Szkoły policealne to w tej chwili najlepsza z możliwych alternatyw dla studiów wyższych. W ramach szkół, które nazywano do niedawna studium policealne, można w tej chwili obecnej nabyć wiedzę, umiejętności i tytuł zawodowy technika, który umożliwia absolwentom lepszy start na rynku pracy. Osobom nieco starszym pozwala ona na przekwalifikowanie się zgodnie z wymogami rynku lub uzupełnienie edukacji dla już pracujących w zawodzie. Tak więc, szkoła policealna to edukacja zawodowa skierowana do każdej grupy wiekowej.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »