Szkolenie eco driving

Szkolenie eco driving Szkolenie eco drivingu przeznaczone jest do wszystkich kierowców zawodowych chcących zdobyć lepsze umiejętności na drodze. Eco driving jest świadomą taktyką jazdy redukującą koszty eksploatacji samochodu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w postaci paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych i zmniejszenie emisji trujących substancji do środowiska. Kurs eco driving ma dodatkową zaletę poprawy bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów a nawet innych uczestników ruchu drogowego. Szkolenie eko jazdy realizowane jest na wszystkich pojazdach niezależnie od rodzaju silnika i napędu. Zapisując się na kurs eco drivingu wystarczą chęci i podstawowe umiejętności obsługi auta. Kurs eko jazdy stał się modnym stylem życia dlatego bądź na topie i przyjdź na nasz kurs.

Szczegóły strony jazdaekologiczna.pl:

Podlinkuj stronę jazdaekologiczna.pl:

Szkolenie eco driving

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia z produkcji i logistyki »

  Firma szkoleniowa Effect Group realizuje szkolenia otwarte i zamknięte dla pracowników działu hr, logistyki, produkcji, windykacji, zakupu, sprzedaży, obsługi klienta, a także szkolenia z zakresu prawa pracy, technik sprzedaży, komunikacji oraz szkolenia menadżerskie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy !

  Data dodania: 13 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kursy przy pomocy tablic interaktywnych »

  Edukacja w dzisiejszych czasach to jeden z najważniejszych obszarów życia niemal każdego człowieka, uczymy się w zasadzie przez dwadzieścia lat życia, dlatego właśnie istotne jest aby edukacja była wydajna i przynosiła określone rezultaty. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne produkty firmy SMART, wytwarzającej interesujące rozwiązania edukacyjne, na przykład tablice interaktywne, interaktywne panele i specjalne kamery. Takie multitablice to prawdziwa nowość obecnej edukacji. Właśnie nim uczniowie uczące się szybciej i lepiej przyswajają wiedzę.

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bartolini Air - szkoła pilotażu, wynajem samolotów »

  Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bartolini Air jest pierwszą prywatną szkołą pilotażu w Łodzi. Dzięki Certyfikacji (FTO) wydanej zgodnie z przepisami europejskimi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, nasze szkolenia lotnicze są uznawane w całej Unii Europejskiej. Z myślą o bezpieczeństwie kursantów, ale również ze względu na zachowanie najwyższych standardów jakościowych, Bartolini Air posiada nowoczesną flotę samolotów oraz wysokiej klasy instruktorów. Wielu z nich to czynni piloci linii lotniczych oraz wiodący eksperci dziedzin lotnictwa, w tym wykładowcy Politechniki Łódzkiej. W Bartolini Air możesz doskonalić swoje umiejętności pilotażowe, ponieważ oferujemy tani i łatwy wynajem samolotów. Nasze samoloty są serwisowane przez certyfikowanych mechaników, utrzymywane w ciągłej zdatności do lotu, w pełni ubezpieczone i hangarowane.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Języki obce »

  Przyjmuje się, że dwu- lub wielojęzycznym można się stać na dwa różne sposoby, gdy dziecko uczy się różnych języków lub, gdy równocześnie dzieci i dorośli uczą się nowego języka znając już przynajmniej jeden.Przyjmuje się, że dwu- lub wielojęzycznym można się stać na dwa różne sposoby, gdy dziecko uczy się różnych języków lub, gdy równocześnie dzieci i dorośli uczą się nowego języka znając już przynajmniej jeden.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia administracji, szkolenia pracowników »

  Firma AVEnhansen wprowadza szkolenia administracji. Są one ściśle ukierunkowane do szkolenia kadr pracujących w urzędach. Wyszukany charakter szkolenia pracowników pozwoli podnieść kulturę pracy oraz jej efektywność. Firma AVEnhansen posiadając bagaż doświadczeń oferuje swoje kursy szkolenia jako sprawdzone formy nabywania wiedzy.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Motywowanie pracowników »

  Wspaniała Motywacja to coś więcej niż tylko opis kilku porad znajdujących się na większości witryn internetowych jakie możemy znaleźć, buszując po internecie. To przewodnik, zbiór wartości i zasad oraz elementarz każdego profesjonalnego motywatora! Dowiesz się w nim co tak naprawdę znaczy motywacja, poznasz przykłady ludzi, którym ona pomogła, dowiesz się o rzeczach, których nie powinieneś robić z ludźmi, z którymi pracujesz (a je robisz), a także zgłębisz sekrety wspaniałej umiejętności motywowania siebie samego, oraz innych. Niezależnie od tego czy na którymś z tych pól czujesz się bardzo silnie, średnio lub też w ogóle bardzo słabo znasz te techniki (jeszcze!) to, to szkolenie jest dla Ciebie!

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »