Szkolenie eco driving

Szkolenie eco driving Szkolenie eco drivingu przeznaczone jest do wszystkich kierowców zawodowych chcących zdobyć lepsze umiejętności na drodze. Eco driving jest świadomą taktyką jazdy redukującą koszty eksploatacji samochodu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w postaci paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych i zmniejszenie emisji trujących substancji do środowiska. Kurs eco driving ma dodatkową zaletę poprawy bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów a nawet innych uczestników ruchu drogowego. Szkolenie eko jazdy realizowane jest na wszystkich pojazdach niezależnie od rodzaju silnika i napędu. Zapisując się na kurs eco drivingu wystarczą chęci i podstawowe umiejętności obsługi auta. Kurs eko jazdy stał się modnym stylem życia dlatego bądź na topie i przyjdź na nasz kurs.

Szczegóły strony jazdaekologiczna.pl:

Podlinkuj stronę jazdaekologiczna.pl:

Szkolenie eco driving

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Egzamin na prawo jazdy w Anglii »

  Serwis poświęcony nauce prawa jazdy w UK. Najważniejsze informacje dotyczące egzaminu na prawo jazdy w Anglii. Na stronie można znaleźć cennik egzaminu na prawo jazdy w Wielkiej Brytanii oraz szereg cennych informacji związanych z techniką jazdy oraz instruktorami prawa jazdy na wyspach brytyjskich. Z nami nauczysz się prowadzić auto po angielskich drogach, poznasz przepisy ruchu drogowego i zdasz bez problemów egzamin na prawo jazdy w UK.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Rybnik, kursy komputerowe, zawodowe »

  Centrum szkoleniowe ATForum - Rybnik. Oferujemy: szkolenia komputerowe (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych, ECDL, ECCC, grafika komputerowa, obsługa pakietu Office), zawodowe, kosztorysowanie, wózki widłowe, żurawie przeładunkowe HDS oraz pierwsza pomoc przedmedyczna. Szkolenia Rybnik.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oferuje kurs kwalifikacyjny z ramach wykonywania pierwszej pomocy. Zajęcia w naszym ośrodku przeprowadzane są przez specjalistycznie wykwalifikowaną kadrę medyczną z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dużym dorobkiem, dzięki czemu gwarantujemy wysoki poziom kształcenia. Nasze główne atuty: dostępne pomoce dydaktyczne, wydawane zaświadczenie obowiązujące przez 5 lat, niska cena jak również nieograniczona liczba konsultacji.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, mat. profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Mat. szkoleniowe gratis, wysoki standard sal wykł., fiaty grande punto; jak na egzaminie. W naszej Szkole Nauki Jazdy mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedziałek. Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Motywowanie pracowników »

  Wspaniała Motywacja to coś więcej niż tylko opis kilku porad znajdujących się na większości witryn internetowych jakie możemy znaleźć, buszując po internecie. To przewodnik, zbiór wartości i zasad oraz elementarz każdego profesjonalnego motywatora! Dowiesz się w nim co tak naprawdę znaczy motywacja, poznasz przykłady ludzi, którym ona pomogła, dowiesz się o rzeczach, których nie powinieneś robić z ludźmi, z którymi pracujesz (a je robisz), a także zgłębisz sekrety wspaniałej umiejętności motywowania siebie samego, oraz innych. Niezależnie od tego czy na którymś z tych pól czujesz się bardzo silnie, średnio lub też w ogóle bardzo słabo znasz te techniki (jeszcze!) to, to szkolenie jest dla Ciebie!

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs bezpiecznej jazdy »

  Szkoła bezpiecznej jazdy została stworzona w celu organizacji kursów i treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy odbywa się mobilnie w każdym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza eliminację ryzyka drogowego przez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy to szkolenie eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu drogowym. Jazda defensywna bazuje na prognozowaniu zagrożeń i świadome ich unikanie poprzez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest najczęściej wybierane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe organizujemy na dowolnych pojazdach. Sporo uczestników naszych zajęć uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Nowym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności. Trening poślizgu jest najbardziej widowiskowym szkoleniem uwalniającym ogromne ilości endorfin. Moto szkolenie organizowane przez naszych instruktorów na długo zostanie w pamięci uczestników. Oferujemy event motoryzacyjny jako promocję bezpieczeństwa na drodze w formie zabawy. Moto event jest tworzony dzięki symulatorom bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 11 08 2017 · szczegóły wpisu »