Szkolenia z produkcji i logistyki

Szkolenia z produkcji i logistyki Firma szkoleniowa Effect Group realizuje szkolenia otwarte i zamknięte dla pracowników działu hr, logistyki, produkcji, windykacji, zakupu, sprzedaży, obsługi klienta, a także szkolenia z zakresu prawa pracy, technik sprzedaży, komunikacji oraz szkolenia menadżerskie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy !

Szczegóły strony www.effectgroup.pl:

Podlinkuj stronę www.effectgroup.pl:

Szkolenia z produkcji i logistyki

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zadania z matematyki »

  Portal e-zadania.pl jest miejscem, w którym każdy uczący się matematyki znajdzie materiały pomocne przy rozwiązywaniu zadań i testów matematycznych. Pomagamy Wam rozwiązywać zadania z matematyki w sposób bezbłędny oraz prosty do zrozumienia. Jeśli matematyka i zadania sprawiają Ci poważne trudności, powinieneś skorzystać z profesjonalnej pomocy. Nie męcz się sam z zadaniami matematycznymi, zajrzyj na e-zadania.pl.

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy w Krakowie - Szkoła Jazdy Racing »

  Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego Ośrodka Szkolenia Kierowców jest nie lada wyzwaniem, dlatego będzie nam bardzo miło, jeżeli przy tym wyborze uwzględnicie Państwo naszą ofertę. Szkoła Jazdy RACING działa w mieście Kraków i oferuje intensywne kursy prawa jazdy kategorii B w standardowej cenie, dzięki którym, na kursie nauki jazdy, bardziej efektywnie przyswoisz wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego i sprawnego poruszania się samochodem po drogach! Nasze atuty: - sala wykładowa blisko centrum - zajęcia praktyczne tylko na nowych Toyotach Yaris - dogodne miejsce rozpoczynania zajęć praktycznych bez dodatkowych opłat - miła, bezstresowa atmosfera - dopasujemy się do Twoich oczekiwań!

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Zapraszamy do szkoły językowej dla dzieci i młodzieży. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Oferujemy naukę w miłej atmosferze, małe grupy 4-6 osobowe oraz podręczniki gratis! Nasze kursy prowadzimy w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Przygotowujemy naszych Kursantów do międzynarodowych certyfikatów FCE, CAE, ZD oraz egzaminu gimnazjalnego i matury. Zapraszamy

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Rybnik, kursy komputerowe, zawodowe »

  Centrum szkoleniowe ATForum - Rybnik. Oferujemy: szkolenia komputerowe (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych, ECDL, ECCC, grafika komputerowa, obsługa pakietu Office), zawodowe, kosztorysowanie, wózki widłowe, żurawie przeładunkowe HDS oraz pierwsza pomoc przedmedyczna. Szkolenia Rybnik.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fieberglass - kursy kosmetyczne »

  Zapraszamy na profesjonalne kursy kosmetyczne w ramach szkół AP Edukacja. Kursy kosmetyczne są dla osób zainteresowanych kosmetyką, fryzjerstwem i stylizacją; prowadzi je wykwalifikowana kadra. Proponujemy Ci kursy kosmetyczne, których program obejmuje starannie wybrane, najbardziej przydatne zagadnienia z dziedziny: wizażu, makijażu, stylizacji, pielęgnacji paznokci, skóry twarzy i włosów. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przygotuje Cię do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, dbania o siebie jak i udzielania profesjonalnych porad innym.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs bezpiecznej jazdy »

  Szkoła bezpiecznej jazdy została stworzona w celu organizacji kursów i treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy odbywa się mobilnie w każdym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza eliminację ryzyka drogowego przez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy to szkolenie eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu drogowym. Jazda defensywna bazuje na prognozowaniu zagrożeń i świadome ich unikanie poprzez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest najczęściej wybierane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe organizujemy na dowolnych pojazdach. Sporo uczestników naszych zajęć uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Nowym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności. Trening poślizgu jest najbardziej widowiskowym szkoleniem uwalniającym ogromne ilości endorfin. Moto szkolenie organizowane przez naszych instruktorów na długo zostanie w pamięci uczestników. Oferujemy event motoryzacyjny jako promocję bezpieczeństwa na drodze w formie zabawy. Moto event jest tworzony dzięki symulatorom bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 11 08 2017 · szczegóły wpisu »