Szkolenia z produkcji i logistyki

Szkolenia z produkcji i logistyki Firma szkoleniowa Effect Group realizuje szkolenia otwarte i zamknięte dla pracowników działu hr, logistyki, produkcji, windykacji, zakupu, sprzedaży, obsługi klienta, a także szkolenia z zakresu prawa pracy, technik sprzedaży, komunikacji oraz szkolenia menadżerskie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy !

Szczegóły strony www.effectgroup.pl:

Podlinkuj stronę www.effectgroup.pl:

Szkolenia z produkcji i logistyki

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Języki obce »

  Przyjmuje się, że dwu- lub wielojęzycznym można się stać na dwa różne sposoby, gdy dziecko uczy się różnych języków lub, gdy równocześnie dzieci i dorośli uczą się nowego języka znając już przynajmniej jeden.Przyjmuje się, że dwu- lub wielojęzycznym można się stać na dwa różne sposoby, gdy dziecko uczy się różnych języków lub, gdy równocześnie dzieci i dorośli uczą się nowego języka znając już przynajmniej jeden.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Zapraszamy do szkoły językowej dla dzieci i młodzieży. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Oferujemy naukę w miłej atmosferze, małe grupy 4-6 osobowe oraz podręczniki gratis! Nasze kursy prowadzimy w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Przygotowujemy naszych Kursantów do międzynarodowych certyfikatów FCE, CAE, ZD oraz egzaminu gimnazjalnego i matury. Zapraszamy

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przywództwo - Coaching Center »

  Coaching Center stawia sobie za cel rozwój umiejętności w zakresie coachingu. Zapraszamy na renomowane szkolenia biznesowe i kursy biznesowe. Rozwój kariery i przywództwo. Centrum rozwoju coachingu. Działamy zgodnie z międzynarodowymi standardami International Coach Federation. Działalność edukacyjna oraz doradcza. Nasz zespół tworzą doświadczeni trenerzy. Akademia Coachingu.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne 2013 »

  Jeśli nie masz pomysłu, czasu i pragnienia na napisanie swojej prezentacji maturalnej, nabazgraj do nas, zajmujemy się tym zawodowo. Drużyna naszych fachowych redaktorów napisze wszystką pracę maturalną, referat czy prezentację maturalną. Mamy zbiór 3500 gotowych prac maturalnych oraz masę poradników i ebooków. Do jakiejkolwiek zamówionej prezentacji dorzucamy ebook pt „prezentacje maturalne” w jakim dowiesz się jak zaprezentować się przed komisją, aby nie zadawali bezprzedmiotowych i trudnych pytań. Posiadamy także przewodnik „powtórka do matury w weekend” ustna i pisemna. Po przeczytaniu którego matura z polskiego nie będzie dla Ciebie żadnym przeciwnością!

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwalifikacja wstępna Tychy »

  Kwalifikacja wstępna jest obligatoryjnym szkoleniem dla kierowców zawodowych. Szkolenie okresowe jest ważne pięć lat. Kwalifikacja wstępna przyspieszona umożliwia szybszą realizację szkolenia i jest uzależniona od wieku kursanta na dane kategorie. Szkolenia okresowe organizowane są przez firmę Drivemat każdego dnia. Kwalifikacja wstępna Oświęcim realizowana jest w postaci zajęć teoretycznych i praktycznych. Kwalifikacja wstępna Brzeszcze dotyczy przewozu osób lub przewozu rzeczy. Kwalifikacja wstępna Kęty może być realizowana systemem learningu. Nowoczesna metoda wykorzystująca technikę komputerową sprawia że kwalifikacja wstępna Wadowice jest lepiej dostępna i komfortowa w nauce. Kwalifikacja wstępna Andrychów umożliwia rozpoczęcie szkolenia praktycznie od razu. Kursanci mogą niezależnie od siebie poznawać materiał kursu kwalifikacja wstępna Tychy. Kwalifikacja wstępna Chrzanów składa się z kilku modułów szkoleniowych. Każdy moduł kończy się testem sprawdzającym przez co kwalifikacja wstępna Chełmek pozwala na ocenę przyswojonej wiedzy. Kwalifikacja wstępna Bieruń jest prowadzona tradycyjną metodą szkolenia. Pokaz, lub ćwiczenia praktyczne sprawiają że kwalifikacja wstępna Zator jest przystępna dla kursantów. Kwalifikacja wstępna Pszczyna to m. in. zajęcia w ruchu drogowym oraz na płycie poślizgowej. Szkolenie okresowe Oświęcim poprzedzone jest badaniem psychologicznym i lekarskim. Szkolenie okresowe Brzeszcze to kurs obejmujący część teoretyczną. Szkolenie okresowe Kęty nie kończy się egzaminem państwowym. Szkolenie okresowe Wadowice podzielone jest na moduły tematyczny. Szkolenie okresowe Andrychów dotyczy przewozu towarów i przewozu osób. Każdy kierowca ciężarówki musi ukończyć szkolenie okresowe Tychy najpóźniej co pięć lat. Taka sama zasada dotyczy kierowcy autobusu który w tym samym terminie musi zrealizować szkolenie okresowe Chrzanów. Szkolenie okresowe Chełmek to zajęcia w postaci wykładu oraz pogadanki.

  Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie eco driving »

  Szkolenie eco drivingu przeznaczone jest do wszystkich kierowców zawodowych chcących zdobyć lepsze umiejętności na drodze. Eco driving jest świadomą taktyką jazdy redukującą koszty eksploatacji samochodu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w postaci paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych i zmniejszenie emisji trujących substancji do środowiska. Kurs eco driving ma dodatkową zaletę poprawy bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów a nawet innych uczestników ruchu drogowego. Szkolenie eko jazdy realizowane jest na wszystkich pojazdach niezależnie od rodzaju silnika i napędu. Zapisując się na kurs eco drivingu wystarczą chęci i podstawowe umiejętności obsługi auta. Kurs eko jazdy stał się modnym stylem życia dlatego bądź na topie i przyjdź na nasz kurs.

  Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »