Szkolenia z produkcji i logistyki

Szkolenia z produkcji i logistyki Firma szkoleniowa Effect Group realizuje szkolenia otwarte i zamknięte dla pracowników działu hr, logistyki, produkcji, windykacji, zakupu, sprzedaży, obsługi klienta, a także szkolenia z zakresu prawa pracy, technik sprzedaży, komunikacji oraz szkolenia menadżerskie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy !

Szczegóły strony www.effectgroup.pl:

Podlinkuj stronę www.effectgroup.pl:

Szkolenia z produkcji i logistyki

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo jazdy Wrocław »

  Szkoła nauki jazdy Miraż-Hit szczyci się najwyższą zdawalnością egzaminu na prawo jazdy we Wrocławiu, zgodnie z rankingiem prowadzonym przez WORD. W ciągu prawie dwudziestu lat działalności zawsze na pierwszym miejscu stawialiśmy pełen profesjonalizm. Świetna kadra instruktorów, miła atmosfera oraz indywidualne podejście do klienta to kolejne z naszych atutów. Uczyć prowadzić pojazdy w kursach na kategorie A, A1 i B. Ośrodek, biuro, sala wykładowa oraz plac manewrowy znajdują się w centrum miasta, co sprawia, że dojazd na kursy nie jest problemem. Studenci i uczniowie mogą u nas liczyć na specjalne zniżki.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oferuje kurs kwalifikacyjny z ramach wykonywania pierwszej pomocy. Zajęcia w naszym ośrodku przeprowadzane są przez specjalistycznie wykwalifikowaną kadrę medyczną z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dużym dorobkiem, dzięki czemu gwarantujemy wysoki poziom kształcenia. Nasze główne atuty: dostępne pomoce dydaktyczne, wydawane zaświadczenie obowiązujące przez 5 lat, niska cena jak również nieograniczona liczba konsultacji.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, mat. profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Mat. szkoleniowe gratis, wysoki standard sal wykł., fiaty grande punto; jak na egzaminie. W naszej Szkole Nauki Jazdy mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedziałek. Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków - Elita »

  Chodząc na kurs prawo jazdy mamy jeden cel - prędko nauczyć się jeździć pojazdem. W tym momencie sztuka ta jest konieczna w codziennym życiu - auto jest tym bez czego nie jesteśmy w stanie już się obyć. Umiejętność prowadzenia pojazdu to często fundamentalny wymóg stawiany też przez firmę przed potencjalnym pracownikiem starającym się o pracę.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przywództwo - Coaching Center »

  Coaching Center stawia sobie za cel rozwój umiejętności w zakresie coachingu. Zapraszamy na renomowane szkolenia biznesowe i kursy biznesowe. Rozwój kariery i przywództwo. Centrum rozwoju coachingu. Działamy zgodnie z międzynarodowymi standardami International Coach Federation. Działalność edukacyjna oraz doradcza. Nasz zespół tworzą doświadczeni trenerzy. Akademia Coachingu.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiego centrum językowego Atrius.Zostało ono stworzone z myślą o ludziach dorosłych, którzy chcą się uczyć języka w swoim gronie. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych. Nauka każdego języka dostosowana jest do umiejętności i możliwości czasowych każdego kursanta. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »