Szkoła Językowa w Poznaniu - Akcent

Szkoła Językowa w Poznaniu - Akcent Akcent (Suchy Las) to jedna z lepszych szkół językowych (Poznań). Jesteśmy młodym, jak i kreatywnym zespołem, który pomoże w nauce zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Prowadzisz własny biznes, chcesz rozwinąć wiedzę swoich pracowników? Kursy językowe dla firm, to dobry sposób, aby zwiększyć ich kompetencje oraz możliwości przedsiębiorstwa. Przygotuj się z nami do kursu CAE (Poznań). Akcent, to doskonały wybór szkoleń, kursów. Zajęcia, które przeprowadzamy mogą być indywidualnie dopasowane lub grupowe.

Szczegóły strony www.akcent-poznan.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akcent-poznan.com.pl:

Szkoła Językowa w Poznaniu - Akcent

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia językowe dla firm »

  Akademia Nauki i Rozwoju EgoStrefa oferuje skuteczną i efektywną naukę języków obcych. Propozycja w swoim obrębie obejmuje między innymi niemiecki Poznań dodatkowo szkolenia językowe dla firm oraz instytucji. Zajęcia organizowane są w formie warsztatów obejmujących ćwiczenia zespołowe oraz odgrywanie ról. Szkoła językowa Poznań to także oferta dla pracowników działów sprzedaży i kadry kierowniczej. Profesjonalne grono trenerów ukształtowało ofertę szczególnie nastawioną na rozwój umiejętności językowych.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje - ogłoszenia »

  Szukasz korepetytora aby przygotował Cię do egzaminu? Korepetycje w Twojej okolicy ze wszystkich szkolnych przedmiotów znajdziesz w naszym serwisie z ogłoszeniami korepetycji. Łatwe wyszukiwanie spośród setek aktualnych ofert prywatnego nauczania, tradycyjnego bądź przez internet. Korepetycje w róznych cenach i na różnych poziomach nauczania. Doświadczeni korepetytorzy - między innymi zawodowi nauczyciele, doktoranci i pracownicy naukowi wyzszych uczelni. Zajrzyj do nas! Udzielasz korepetycji? U nas bezpłatnie dodasz swoje ogłoszenia korepetycji. Ciekawe funkcjonalności. Profesjonalna prezentacja ogłoszeń!

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania lektur »

  Uprzejmie zapraszamy do przeglądania opracowań prezentowanych w naszym portalu. Przeczytasz tutaj streszczenia dużej części lektur z liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej. Wszystkie dostępne treści są darmowe. Prezentowane kompendium świetnie nadaje się do powtórki wiadomości do kartkówek, sprawdzianów oraz do egzaminów końcowych, również matury z języka polskiego. Mamy nadzieję, że nasze opracowania będą pomocne w nauce.

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ferdydurke - streszczenie »

  Szukając informacji dotyczących książki Ferdydurke nieocenione okażą się materiały na temat jej genezy. Na naszych stronach dowiesz się wszystkiego na temat powstania utworu Witolda Gombrowicza.W opracowaniu Ferdydurke skupiamy się na kluczowych cechach oraz gatunku literackim książki.Na łamach naszego portalu edukacyjnego odszukasz następujące działy dotyczące lektury Ferdydurke. Dział charakterystyka bohaterów, geneza utworu, problematyka lektury oraz motywy literackie.Po bardziej szczegółowe opisy postaci musisz udać się do naszych działów charakterystyk bohaterów drugoplanowych. Między innymi znajdziesz tam charakterystyka Józio czy charakterystyka Józio.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Super OSK »

  Podstawa to to, że uczymy jeździć! Prowadzimy rzetelną naukę jazdy. Kursanci podczas szkolenia nie są zestresowani. W kadrze instruktorskiej mamy najlepszych instruktorów nauki jazdy. Wiemy jak nauczyć jeździć, aby kursant z łatwością zdał egzamin i nauczył się dobrze jeździć. Bardzo dokładnie uczymy placu manewrowego oraz jak radzić sobie w trudnych warunkach na drodze. Zapraszamy na liczne kursy do naszej szkoły jazdy. Bezstresowe nauczanie jest naszą domeną! Poświęcamy dużo czasu na genialne przygotowanie kadry instruktorskiej. Ciągłe szkolenia i weryfikacja rezultatów instruktorów wciąż podwyższa poziom nauczania w naszej szkole jazdy. Zapraszamy również na naszą stronę internetową www. kursant. wroclaw. pl

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Theducation - blog dla matek i ojców »

  Zastanawiasz się jak działa i funkcjonuje dobra szkoła? Theducation to blog parentingowy dla rodziców oraz nauczycieli. Wchodząc na tą stronę, dowiesz się, jak powinno funkcjonować dobre wychowanie i jakie przynosi korzyści zarówno dla rodziców, pedagogów, ale też dzieci. Wybierz dobre przedszkole i zatroszcz się o przyszłość swojej pociechy. Autorka prowadzi trzy placówki edukacyjne, oprócz tego jest psycholożką oraz pedagogiem. Kwalifikacje zawodowe ułatwiają jej dzielenie się swoją wiedzą. Sprawdź to!

  Data dodania: 03 10 2018 · szczegóły wpisu »