Angielski - metody nauczania

Angielski - metody nauczania Na naszej stronie internetowej znajdziecie informacje na temat metod nauczania języka angielskiego. Znajdziecie tu też informacje o szkołach angielskiego. Zapraszamy na stronę o nauczaniu języka angielskiego. Znajdziesz tu informacje zawarte w pigułce.

Szczegóły strony www.angielski.epolen.eu:

Podlinkuj stronę www.angielski.epolen.eu:

Angielski - metody nauczania

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka Jazdy w Krakowie - Szkoła Jazdy Racing »

  Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego Ośrodka Szkolenia Kierowców jest nie lada wyzwaniem, dlatego będzie nam bardzo miło, jeżeli przy tym wyborze uwzględnicie Państwo naszą ofertę. Szkoła Jazdy RACING działa w mieście Kraków i oferuje intensywne kursy prawa jazdy kategorii B w standardowej cenie, dzięki którym, na kursie nauki jazdy, bardziej efektywnie przyswoisz wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego i sprawnego poruszania się samochodem po drogach! Nasze atuty: - sala wykładowa blisko centrum - zajęcia praktyczne tylko na nowych Toyotach Yaris - dogodne miejsce rozpoczynania zajęć praktycznych bez dodatkowych opłat - miła, bezstresowa atmosfera - dopasujemy się do Twoich oczekiwań!

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla najmłodszych »

  Zapraszamy na naszą stronę poświęconą nauce angielskiego wśród maluszków niemal od kołyski! Znajdą tu Państwo wiele cennych informacji i porad metodycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu: absolutnie nowatorskimi materiałami, wspomagającymi przyswajanie języka angielskiego, przeznaczonymi dla najmłodszych.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na prawo jazdy w Anglii »

  Serwis poświęcony nauce prawa jazdy w UK. Najważniejsze informacje dotyczące egzaminu na prawo jazdy w Anglii. Na stronie można znaleźć cennik egzaminu na prawo jazdy w Wielkiej Brytanii oraz szereg cennych informacji związanych z techniką jazdy oraz instruktorami prawa jazdy na wyspach brytyjskich. Z nami nauczysz się prowadzić auto po angielskich drogach, poznasz przepisy ruchu drogowego i zdasz bez problemów egzamin na prawo jazdy w UK.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki Łódź »

  Jedziesz do Niemiec i chciałbyś podreperować znajomość języka używanego przez naszych zachodnich sąsiadów? Szkoła językowa Kalemi w Łodzi organizuje ciekawe kursy prowadzone przez doświadczonych trenerów i native speaker'ów. Z nami szybko opanujesz język niemiecki w mowie i w piśmie, a gramatyka przestanie być dla Ciebie trudna.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiego centrum językowego Atrius.Zostało ono stworzone z myślą o ludziach dorosłych, którzy chcą się uczyć języka w swoim gronie. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych. Nauka każdego języka dostosowana jest do umiejętności i możliwości czasowych każdego kursanta. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Nasza Szkoła Nauki Jazdy ma duże doświadczenie w szkoleniu kierowców. Od lat szkolimy na najwyższym poziomie nowych kierowców. Naprawdę zdajemy sobie sprawę z tego jak odpowiedzialne jest uczenie nowych kierowców. Świetny kierowca to taki człowiek, który jeździ ostrożnie i pewnie. Nauka jazdy we Wrocławskiej Szkole Jazdy dzieli się na dwa etapy. Na początku staramy się wpoić całość wiedzy teoretycznej. Zapoznajemy kursantów z przepisami ruchu drogowego i zasad panujących na drodze. W tym celu wykorzystujemy wiele interesujących materiałów dydaktycznych m. in szkolenia VIDEO. Nasi kursanci wsiadając za kółko praktycznie umieją już jeździć. W momecie gdy w pełni opanują technikę prowadzenia pojazdu samo poruszanie się poprawnie zgodnie z przepisami ruchu drogowego po drodze nie sprawia im najmniej trudności. Prawo jazdy pozyskują zatem płynnie i naturalnie. Bez nieprzyjemnego stresu i napięcia. Zapisz się do naszej szkoły teraz. Będzie to dla Ciebie krok w przyszłość. Oferujemy obecnie dwie kategorie prawa jazdy: prawo jazdy b i prawo jazdy a.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »