Usługi archeologiczne

Usługi archeologiczne Firma INVEST Krzysztof Pawłowski oferuje Państwu pełen zakres usług dotyczących przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych.Oferujemy przygotowanie budowy pod względem prawnym, technicznym, projektowym, załatwienie wszelkich urzędowych pozwoleń i opinii, nadzór budowlany, inwestycyjny i nadzór archeologiczny. Zajmujemy się obsługą inwestycji na każdym etapie realizacji, świadczymy także usługi architektoniczno-budowlane, archeologiczne oraz geodezyjne. Zajmujemy się również inwentaryzacją budynków, określaniem ich stanu technicznego oraz świadectwami energetycznymi. Prowadzimy też realizację obiektów budowlanych „pod klucz”.

Szczegóły strony www.obslugainwestycjibudowlanych.pl:

Podlinkuj stronę www.obslugainwestycjibudowlanych.pl:

Usługi archeologiczne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Firma PTB Nickel »

  Firma PTB Nickel od wielu lat kompleksowo zajmuje się projektowaniem oraz budową obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych. Oferujemy generalne wykonawstwo polegające na pełnej obsłudze Klienta, od projektu aż po oddanie budynku do użytku. Budownictwo przemysłowe tylko z doświadczonym partnerem jakim jest PTB Nickel.

  Data dodania: 28 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory próżniowe »

  Oferujemy kotły i regulacje kotłów firmy Wolf, systemy kominowe, zasobniki buforowe, kolektory słoneczne, grzejniki zawory, rury, złączki, naczynia wzbiorcze, urządzenia spłukujące, ogrzewanie podłogowe i ścienne. Alternatywne źródła ciepła, baterie słoneczne, pompy ciepła. Doradztwo, serwis, instalacja i montaż. Korzystamy z nowoczesnych technologii. Ogrzej z nami swój dom.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnia, przydomowa oczyszczalnia - AquaEco »

  Dostarczamy kompleksowe rozwiązania lokalnych problemów gospodarowania ściekami, tym samym przyczyniając się do polepszenia stanu środowiska. Nasze szamba nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. Są fachowo wykonane i szczelne. Oczyszczalnia budowana jest z wykorzystaniem produktów Aquamax, niemieckiej firmy ATB. Oferowane przez nas urządzenia mogą służyć zarówno do budowy nowych oczyszczalni, jak również do modernizacji już istniejących zbiorników bezodpływowych. Naszą specjalizacją jest szambo ekologiczne, oczyszczalnia, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Stosujemy innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Remontowo Budowlane B R G »

  Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów budowlanych w pełnym zakresie wykonywania usług. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek.. Realizujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę Usługi Remontowo Budowlane B R G Bezpieczeństwo i wygodę zagwarantuje Państwu rzetelnie sporządzona umowa oraz możliwość wystawienia przez nas faktur VAT za usługi remontowe i wykończenia wnętrz.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Afect - świadectwa i audyty energetyczne Wrocław »

  Zapraszamy serdecznie na naszą stronię. W poszczególnych zakładkach znajdą Państwo informacje dotyczące obszarów działalności firmy AFECT. Informacje te pozwolą zaznajomić się z poszczególnymi tematami. Zajmujemy się: -> Sporządzaniem ŚWIADECTW CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW -> Sporządzaniem AUDYTÓW ENERGETYCZNYCH I REMONTOWYCH -> DORADZTWEM ENERGETYCZNYM. W razie zainteresowania i chęci skorzystania z usług firmy zapraszamy do kontaktu: AFECT Mateusz Marciniak ul. Wesoła 34 lok. 1, 50-524 Wrocław

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowe, firma remontowa - Remonty Wrocław »

  Wyłania się taki dzień z chwilą, którą nienawidzimy tych samych kolorów ścian, zepsutych kafli, starej łazienki, jest to najlepsza chwila na naprawę. Remonty Wrocław to trudna rzecz do zrobienia, przed rozpoczęciem wyłania się ogrom myśli - co zmienimy, co zrobimy w pokój, kuchnia, garderoba czy salon. Pomyślmy czy chcemy dużych zmian, czy tylko chodzi nam o małe prace jak - przemalowanie ścian. Gdy będą to zmiany duże to warto zatrudnić projektanta wnętrz z uprawnieniami, lub ekipę wykończeniową, która zatrudnia takiego. Firma remontowa Jeżeli szykujemy kapitalny renowacje lub ułożenie nowego mieszkania to przyda się staranny projekt.

  Data dodania: 15 02 2015 · szczegóły wpisu »