Szamba - Szamba ekologiczne

Szamba - Szamba ekologiczne Firma z dziesięcioletnim stażem w branży ekologicznej, zaufało nam wiele firm. Jako jedyna firma w kraju dajemy gwarancję na okres dziesięciu lat. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się w jak atrakcyjnej cenie możesz otrzymać nasze produkty. Na nasze produkty dajemy wyjątkowo dużo bo aż dziesięć lat gwarancji, nie znajdziesz drugiej takiej firmy z takim stażem w sprzedaży szamb.

Szczegóły strony www.bio-hydret.pl:

Podlinkuj stronę www.bio-hydret.pl:

Szamba - Szamba ekologiczne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kolektory próżniowe »

  Oferujemy kotły i regulacje kotłów firmy Wolf, systemy kominowe, zasobniki buforowe, kolektory słoneczne, grzejniki zawory, rury, złączki, naczynia wzbiorcze, urządzenia spłukujące, ogrzewanie podłogowe i ścienne. Alternatywne źródła ciepła, baterie słoneczne, pompy ciepła. Doradztwo, serwis, instalacja i montaż. Korzystamy z nowoczesnych technologii. Ogrzej z nami swój dom.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnia, przydomowa oczyszczalnia - AquaEco »

  Dostarczamy kompleksowe rozwiązania lokalnych problemów gospodarowania ściekami, tym samym przyczyniając się do polepszenia stanu środowiska. Nasze szamba nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. Są fachowo wykonane i szczelne. Oczyszczalnia budowana jest z wykorzystaniem produktów Aquamax, niemieckiej firmy ATB. Oferowane przez nas urządzenia mogą służyć zarówno do budowy nowych oczyszczalni, jak również do modernizacji już istniejących zbiorników bezodpływowych. Naszą specjalizacją jest szambo ekologiczne, oczyszczalnia, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Stosujemy innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne oczyszczalnie »

  Jeśli postawiłeś dom na obrzeżach miasta lub na wsi to rozumiesz, iż największym problemem takiej lokalizacji jest brak dostępu do kanalizacji. Rozwiązaniem tej sytuacji są przydomowe oczyszczalnie ścieków, które wykonuje nasza firma. Oferowane przez nas oczyszczalnie ścieków są ekologiczne i zgodne z normami UE. Dzięki naszym oczyszczalniom problem zanieczyszczeń zostanie usunięty z Państwa posesji a Ty będziesz mógł cieszyć się nieruchomością na wsi albo na odludziu.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domek z bali »

  Stereotypowe marzenie o ciepłym domu z kominkiem i fotelem bujanym najczęściej wiąże się z drewnianym domkiem z bali w górach. Czemu więc w Polsce nie realizuje się tych marzeń tylko wciąż brnie w domu murowane mimo, iż są droższe w budowie i utrzymaniu? Stereotypowe marzenie o ciepłym domu z kominkiem i fotelem bujanym najczęściej wiąże się z drewnianym domkiem z bali w górach. Czemu więc w Polsce nie realizuje się tych marzeń tylko wciąż brnie w domu murowane mimo, iż są droższe w budowie i utrzymaniu?

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dachy Łódź, pokrycia dachowe, usługi dekarskie »

  Wykonujemy profesjonalnie dachy, pokrycia dachowe, usługi dekarskie, konstrukcje więźb dachowych, montaż dachówek, pap, wykończenia poddaszy. Łódź, Aleksandrów Łódzki. Fachowa wiedza w zakresie projektowania i efektywna logistyka czynią dokonywanie zakupów łatwym dla każdego inwestora oraz pozwalają zdecydowanie skrócić czas realizacji inwestycji. Naszym klientom zapewniamy bezpłatne konsultacje i kosztorysowanie oraz wszelką pomoc w doborze materiałów i technologii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Remontowo Budowlane B R G »

  Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów budowlanych w pełnym zakresie wykonywania usług. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek.. Realizujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę Usługi Remontowo Budowlane B R G Bezpieczeństwo i wygodę zagwarantuje Państwu rzetelnie sporządzona umowa oraz możliwość wystawienia przez nas faktur VAT za usługi remontowe i wykończenia wnętrz.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »