Szamba - Szamba ekologiczne

Szamba - Szamba ekologiczne Firma z dziesięcioletnim stażem w branży ekologicznej, zaufało nam wiele firm. Jako jedyna firma w kraju dajemy gwarancję na okres dziesięciu lat. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się w jak atrakcyjnej cenie możesz otrzymać nasze produkty. Na nasze produkty dajemy wyjątkowo dużo bo aż dziesięć lat gwarancji, nie znajdziesz drugiej takiej firmy z takim stażem w sprzedaży szamb.

Szczegóły strony www.bio-hydret.pl:

Podlinkuj stronę www.bio-hydret.pl:

Szamba - Szamba ekologiczne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi archeologiczne »

  Firma INVEST Krzysztof Pawłowski oferuje Państwu pełen zakres usług dotyczących przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych.Oferujemy przygotowanie budowy pod względem prawnym, technicznym, projektowym, załatwienie wszelkich urzędowych pozwoleń i opinii, nadzór budowlany, inwestycyjny i nadzór archeologiczny. Zajmujemy się obsługą inwestycji na każdym etapie realizacji, świadczymy także usługi architektoniczno-budowlane, archeologiczne oraz geodezyjne. Zajmujemy się również inwentaryzacją budynków, określaniem ich stanu technicznego oraz świadectwami energetycznymi. Prowadzimy też realizację obiektów budowlanych „pod klucz”.

  Data dodania: 14 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Firma PTB Nickel »

  Firma PTB Nickel od wielu lat kompleksowo zajmuje się projektowaniem oraz budową obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych. Oferujemy generalne wykonawstwo polegające na pełnej obsłudze Klienta, od projektu aż po oddanie budynku do użytku. Budownictwo przemysłowe tylko z doświadczonym partnerem jakim jest PTB Nickel.

  Data dodania: 28 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Garaże – Garaże blaszaki »

  Garaże w naszym zakładzie ślusarskim produkowane są zgodnie z przyjętymi normami i spełniają wszystkie europejskie normy. Do wyboru mają Państwo kilkanaście rodzai blaszaków, różne kolory i wymiary. Realizujemy indywidualne projekty zgodnie z życzeniami.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnia, przydomowa oczyszczalnia - AquaEco »

  Dostarczamy kompleksowe rozwiązania lokalnych problemów gospodarowania ściekami, tym samym przyczyniając się do polepszenia stanu środowiska. Nasze szamba nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. Są fachowo wykonane i szczelne. Oczyszczalnia budowana jest z wykorzystaniem produktów Aquamax, niemieckiej firmy ATB. Oferowane przez nas urządzenia mogą służyć zarówno do budowy nowych oczyszczalni, jak również do modernizacji już istniejących zbiorników bezodpływowych. Naszą specjalizacją jest szambo ekologiczne, oczyszczalnia, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Stosujemy innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dachy Łódź, pokrycia dachowe, usługi dekarskie »

  Wykonujemy profesjonalnie dachy, pokrycia dachowe, usługi dekarskie, konstrukcje więźb dachowych, montaż dachówek, pap, wykończenia poddaszy. Łódź, Aleksandrów Łódzki. Fachowa wiedza w zakresie projektowania i efektywna logistyka czynią dokonywanie zakupów łatwym dla każdego inwestora oraz pozwalają zdecydowanie skrócić czas realizacji inwestycji. Naszym klientom zapewniamy bezpłatne konsultacje i kosztorysowanie oraz wszelką pomoc w doborze materiałów i technologii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Łódź »

  Remonty w mieszkaniu to nie raz zmora jego mieszkańców. Nie tylko ze względów uciążliwości, czy też finansowych, ale głównie przez nieodpowiedzialnych wykonawców. Planujesz remonty w swoim pokojach, biurze, czy np. sklepie i chcesz uniknąć problemów z nierzetelnymi wykonawcami? Wybierz doświadczenie i fachowość - zaufaj firmie remontowej Gontar z Łodzi.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »