Sprzedaż i Montaż Systemów Kominowych

Sprzedaż i Montaż Systemów Kominowych Jesteśmy małym przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą oraz montażem kominów, wkładów kominowych ze stali kwaso i żaroodpornej oraz odprowadzaniem spalin. Nasze atuty to wysoka jakość oraz dokładność wykonywanych usług. Systemy montowane przez naszą firmę posiadają wszystkie wymagane aprobaty techniczne producenta. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy pomiar istniejącego przewodu kominowego, dostawę oraz montaż komina lub wkładu kominowego w okolicach Płocka. Duże doświadczenie przy doborze oraz montażu z pewnością zapewni Państwu bezpieczne użytkowanie wykonanych przez nas instalacji odprowadzania spalin. W swojej ofercie oprócz systemów kominowych posiadamy nasady kominowe stosowane w instalacjach kominowych oraz wentylacyjnych oraz elastyczne przewody aluminiowe i kwasoodporne. Obszar naszego działania to województwa mazowieckie, łódzkie oraz kujawsko pomorskie.

Szczegóły strony ekomin24.pl:

Podlinkuj stronę ekomin24.pl:

Sprzedaż i Montaż Systemów Kominowych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kominy Stamax »

  Serwis e-Kominy.pl stanowi ofertę firmy Stamax specjalizującej się w handlu systemami odprowadzającymi spaliny. Na stronie e-kominy.pl znajdziecie Państwo szeroki asortyment takich produktów jak kominy, wkłady kominowe oraz systemy kominowe. Oprócz wymienionych oferta firmy obejmuje również inne artykuły kominowe.

  Data dodania: 28 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kominki z płaszczem wodnym »

  Sklep Fuego oferuje między innymi kominki Lechma oraz Viadrus. Są to wkłady kominkowe z płaszczem wodnym umożliwiające ogrzewanie pomieszczeń bezpośrednio lub zasilanie instalacji centralnego ogrzewania. Popularne są również kominki powietrzne. Transport kominka gratis. Bardzo atrakcyjne ceny kominków Lechma.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki kanałowe, ogrzewanie podłogowe »

  Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu produktów z zakresu nowoczesnej techniki grzewczej. Estetyczny i trwały grzejnik z odpowiednio dobranymi detalami sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Oferujemy grzejniki kanałowe i grzejniki dekoracyjne, które zapewniają optymalną temperaturę oraz zachowują charakter, funkcjonalność i estetykę wnętrza. Nasze grzejniki dekoracyjne to ciepło w dystyngowanej formie. Wyznaczają nowe trendy w technologii. Natomiast grzejniki kanałowe zapewniają dyskretny sposób ogrzewania. Szeroka gama niespotykanego wzornictwa i wyszukanych kolorów naszych grzejników pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Grzejniki dają ciepło o znakomitych parametrach i w znacznie niższej cenie.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja - poradnik »

  Dobrawentylacja.pl stanowi poradnik dla osób szukających optymalnego rozwiązania w kwestii wentylacji pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i biurowych. Znajdziecie u nas informacje na temat wentylacji hybrydowej oraz nawiewnej, każdy z artykułów opatrzony jest stosownym zdjęciem. W dobie globalnych oszczędności, przemyślana i bezpieczna wentylacja stała się wręcz koniecznością - Dobrawentylacja.pl wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja wentylacja Warszawa »

  Odczuwanie komfortu cieplnego jest sprawą indywidualną, ale przyjmuje się za optymalną temperaturę 20-24 C, przy wilgotności 40-60%. Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza. Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń, agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Awaria klimatyzacji w Warszawie »

  KLIMAMIKA jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą w branży klimatyzacyjnej. Największym atutem firmy są usługi świadczone na najwyższym poziomie, mamy dużo sukcesów i jeszcze większe aspiracje. Przekonali się o tym Ci, którzy nam zaufali. Różnorodność Klientów to również różnorodność zleconych zadań. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawiają przed nami Klienci. Ciągle się rozwijamy, żeby zapewnić Państwu minimum kosztów i maksimum zadowolenia z naszych usług. Klimamika - klimatyzacja Fujitsu, LG, Samsung Warszawa. Oferujemy serwis i czyszczenie klimatyzacji w Warszawie. Montaż i dobór klimatyzacji. Klimatyzacja Fujitsu, LG. Klimatyzacja Warszawa dla wymagających.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »