Sprzedaż i Montaż Systemów Kominowych

Sprzedaż i Montaż Systemów Kominowych Jesteśmy małym przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą oraz montażem kominów, wkładów kominowych ze stali kwaso i żaroodpornej oraz odprowadzaniem spalin. Nasze atuty to wysoka jakość oraz dokładność wykonywanych usług. Systemy montowane przez naszą firmę posiadają wszystkie wymagane aprobaty techniczne producenta. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy pomiar istniejącego przewodu kominowego, dostawę oraz montaż komina lub wkładu kominowego w okolicach Płocka. Duże doświadczenie przy doborze oraz montażu z pewnością zapewni Państwu bezpieczne użytkowanie wykonanych przez nas instalacji odprowadzania spalin. W swojej ofercie oprócz systemów kominowych posiadamy nasady kominowe stosowane w instalacjach kominowych oraz wentylacyjnych oraz elastyczne przewody aluminiowe i kwasoodporne. Obszar naszego działania to województwa mazowieckie, łódzkie oraz kujawsko pomorskie.

Szczegóły strony ekomin24.pl:

Podlinkuj stronę ekomin24.pl:

Sprzedaż i Montaż Systemów Kominowych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Grzejniki kanałowe, ogrzewanie podłogowe »

  Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu produktów z zakresu nowoczesnej techniki grzewczej. Estetyczny i trwały grzejnik z odpowiednio dobranymi detalami sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Oferujemy grzejniki kanałowe i grzejniki dekoracyjne, które zapewniają optymalną temperaturę oraz zachowują charakter, funkcjonalność i estetykę wnętrza. Nasze grzejniki dekoracyjne to ciepło w dystyngowanej formie. Wyznaczają nowe trendy w technologii. Natomiast grzejniki kanałowe zapewniają dyskretny sposób ogrzewania. Szeroka gama niespotykanego wzornictwa i wyszukanych kolorów naszych grzejników pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Grzejniki dają ciepło o znakomitych parametrach i w znacznie niższej cenie.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kominki wodne »

  Firma Jolly Mec jest producentem wysokiej jakości elementów kominkowych oraz samych kominków. W ofercie firmy odnaleźć można m.in. wkłady kominkowe, piece wodne oraz wiele innych części, które wchodzą w skład ogrzewania kominkowego. Dziś oszczędność stała się koniecznością, dlatego ogrzewania kominkowe zyskuje coraz większa popularność na rynku - zyskujemy nie tylko pewien komfort, ale również więcej pozostaje nam w portfelu.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja wentylacja Warszawa »

  Odczuwanie komfortu cieplnego jest sprawą indywidualną, ale przyjmuje się za optymalną temperaturę 20-24 C, przy wilgotności 40-60%. Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza. Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń, agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Awaria klimatyzacji w Warszawie »

  KLIMAMIKA jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą w branży klimatyzacyjnej. Największym atutem firmy są usługi świadczone na najwyższym poziomie, mamy dużo sukcesów i jeszcze większe aspiracje. Przekonali się o tym Ci, którzy nam zaufali. Różnorodność Klientów to również różnorodność zleconych zadań. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawiają przed nami Klienci. Ciągle się rozwijamy, żeby zapewnić Państwu minimum kosztów i maksimum zadowolenia z naszych usług. Klimamika - klimatyzacja Fujitsu, LG, Samsung Warszawa. Oferujemy serwis i czyszczenie klimatyzacji w Warszawie. Montaż i dobór klimatyzacji. Klimatyzacja Fujitsu, LG. Klimatyzacja Warszawa dla wymagających.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kominki, wkłady, obudowy »

  Kratki. org - sieć sklepów patronackich firmy Kratki. Oferujemy kominki, wkłady kominkowe, piece wolno stojące oraz obudowy kominkowe i kominki z płaszczem wodnym. Szeroki wybór wkładów kominkowych z prostą szybą lub z bocznym przeszkleniem, ram portalowych obudów o nowoczesnej i rustykalnej stylistyce oraz kratek wentylacyjnych. Posiadamy salony w takich miejscowościach jak Częstochowie, Bełchatowie, Łodzi, Katowicach i Warszawie.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Piece kominkowe - sklep »

  Mamy propozycję przejrzenia prezentacji e-sklepu, którego przewodnimi produktami są kuchnie na paliwa stałe z podkową kuchenną do nagrzewania wody lub bez niej, kotły kuchenne, piece kaflowe oraz wkłady do zabudowy - powietrzne, a także wyposażone w płaszcz wodny. Nie wszystkie, ale część z pieców kuchennych, jakie znajdują się w naszej ofercie handlowej - można dołączyć do zwykłego, centralnego ogrzewania. Oferujemy fachowe doradztwo techniczne i sprzedaż całości urządzeń służących do grzania budynków mieszkalnych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz też elementy do przyłącza kominowego. oraz kominki zasilane z energii elektrycznej, które nie potrzebują przyłącza kominowego.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »