Pracownia architektoniczna

Pracownia architektoniczna Biuro uslug architektonicznych PROFIL sp z o.o. - architektura i urbanistyka: pełen zakres prac projektowych. Pracownia architektoniczna "Profil" Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektoniczno-budowlanego, prowadzenia inwestycji budowlanych a także nadzoru konserwatorskiego.

Szczegóły strony profil.com.pl:

Podlinkuj stronę profil.com.pl:

Pracownia architektoniczna

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projekt domu »

  MTMStyl to pracownia architektoniczna, której specjalnością są projekty domów. Sprzedaż gotowych projektów jak i ich sporządzanie indywidualnie na zamówienie usługobiorców oferuje właśnie MTM Styl. Możecie liczyć na specjalistyczną jak również wszechstronną obsługę, a dzięki dodanej wskazówce technicznej wraz z formalno-prawną projekt domu, który wybierzesz ziści każde Twoje wymagania.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz »

  Oferujemy profesjonalne wizualizacje 3D zarówno na potrzeby projektantów wnętrz, deweloperów, biur architektonicznych, agencji reklamowych jak i na potrzeby Klientów indywidualnych. Wizualizacje 3D pozwalają naszym Klientom zaprezentować produkt jeszcze w fazie projektowania. Ponadto eksponują jego największe walory, łącząc całość w interaktywną prezentację. Wykonujemy wizualizacje architektoniczne, animacje reklamowe oraz wizualizacje wnętrz. Tworzymy także trójwymiarowe modele wszelkich produktów. Jeżeli chcielibyście zobaczyć, jak będzie wyglądał produkt, nad którym pracujecie, nasza oferta jest dla Was. Tworzone przez nas wizualizacje pomogą Państwu wypromować Wasze produkty i inwestycje.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów Archstudio »

  Biuro specjalizujące się w produkowaniu projektów domów dal całych rodzin, dwukondygnacyjnych, parterowych i wielu innych według osobistych zapotrzebowań. Zrealizowaliśmy już ponad sto przeróżnych projektów, które usatysfakcjonowały odbiorców z Polski. Tworzymy projekty domów, garaży i budynków gospodarczych. Nasi specjalistycznie podsuwają nowoczesne oraz optymalne wyjścia, które przedstawiane są na rynku polskim pod postacią katalogu Archstudio.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koncept Pracownia Architektury Wnętrz »

  Pracownia Architektury Wnętrz - koncept-wnetrza.pl. Zajmujemy się projektowanie, aranżacją oraz wyposażeniem sklepów, biur i innych obiektów użyteczności publicznej. W oparciu o duże doświadczenie tworzymy projekty autorskie. Potrafimy sprostać najbardziej wymagającym klientom i ich oczekiwaniom. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku firm, tworzeniu odrębnej wizytówki danej Mark, przez projektowanie oryginalnych mebli i wnętrz. Funkcjonalność, ergonomia i sprostanie indywidualnym potrzebom klienta to nasza domena. Serdecznie zapraszamy do naszego biura przy ul. Zbąszyńskiej 4, Łódź.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów - Warszawa »

  Firma „ Inspiracje – projektowanie ogrodów” jest autorską pracownią architektury krajobrazu. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się bezpośrednio na jakość wykonywanej przez nas pracy. Nasze projekty ogrodów cechuje niepowtarzalny styl. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nie boimy się podjąć trudnych zadań. Kierujemy się zasadą, że nic co wartościowe nie przychodzi bez trudu. Staramy się zawsze dopasować, aby stworzyć miejsce, w którym klient będzie czuł się dobrze. Zajmujemy się również kompleksową realizacją. Wykonujemy instalacje elektryczne, nawodnieniowe i odwodnieniowe oraz małą architekturę ogrodową.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »