Pojemnościowe wielofunkcyjne wymienniki ciepła

Pojemnościowe wielofunkcyjne wymienniki ciepła Pojemnościowe wymienniki ciepła to jednocześnie bufory, wymiennik ciepła, zbiornik akumulacyjny do kotłów na paliwa stałe, systemu solar, pomp ciepła, kominków z płaszczem wodnym oraz sprzęgło dające możliwość podłączenia kilku źródeł ciepła jednocześnie do zasilania wielu układów c.o. i c.w.u.

Szczegóły strony www.wymienniki-ciepla.pl:

Podlinkuj stronę www.wymienniki-ciepla.pl:

Pojemnościowe wielofunkcyjne wymienniki ciepła

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wentylacja - poradnik »

  Dobrawentylacja.pl stanowi poradnik dla osób szukających optymalnego rozwiązania w kwestii wentylacji pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i biurowych. Znajdziecie u nas informacje na temat wentylacji hybrydowej oraz nawiewnej, każdy z artykułów opatrzony jest stosownym zdjęciem. W dobie globalnych oszczędności, przemyślana i bezpieczna wentylacja stała się wręcz koniecznością - Dobrawentylacja.pl wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Was - Gaz: przyłącza gazowe, instalacje gazowe »

  Was-Gaz już od wielu lat podłącza instalacje do Pastwa domów. Mamy ogromną motywację do pracy. Nie wybieramy łatwych projektów. Wykonujemy wszelkie rodzaje instalacji- od prostych, domowych do tworzenia od początku przyłączy gazowych i instalacji wod-kan do nowo powstających nowych inwestycji bądź całych kompleksów. Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym oraz zapleczem technicznym umożliwiającym wykonanie każdej instalacji. Szanujemy naszych Klientów- załatwiamy w Państwa imieniu większość formalności w urzędach. Właśnie dlatego nasza współpraca ze wszystkimi Klientami tak dobrze się układa.

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja wentylacja Warszawa »

  Odczuwanie komfortu cieplnego jest sprawą indywidualną, ale przyjmuje się za optymalną temperaturę 20-24 C, przy wilgotności 40-60%. Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza. Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń, agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Awaria klimatyzacji w Warszawie »

  KLIMAMIKA jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą w branży klimatyzacyjnej. Największym atutem firmy są usługi świadczone na najwyższym poziomie, mamy dużo sukcesów i jeszcze większe aspiracje. Przekonali się o tym Ci, którzy nam zaufali. Różnorodność Klientów to również różnorodność zleconych zadań. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawiają przed nami Klienci. Ciągle się rozwijamy, żeby zapewnić Państwu minimum kosztów i maksimum zadowolenia z naszych usług. Klimamika - klimatyzacja Fujitsu, LG, Samsung Warszawa. Oferujemy serwis i czyszczenie klimatyzacji w Warszawie. Montaż i dobór klimatyzacji. Klimatyzacja Fujitsu, LG. Klimatyzacja Warszawa dla wymagających.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kominki, wkłady, obudowy »

  Kratki. org - sieć sklepów patronackich firmy Kratki. Oferujemy kominki, wkłady kominkowe, piece wolno stojące oraz obudowy kominkowe i kominki z płaszczem wodnym. Szeroki wybór wkładów kominkowych z prostą szybą lub z bocznym przeszkleniem, ram portalowych obudów o nowoczesnej i rustykalnej stylistyce oraz kratek wentylacyjnych. Posiadamy salony w takich miejscowościach jak Częstochowie, Bełchatowie, Łodzi, Katowicach i Warszawie.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Piece kominkowe - sklep »

  Mamy propozycję przejrzenia prezentacji e-sklepu, którego przewodnimi produktami są kuchnie na paliwa stałe z podkową kuchenną do nagrzewania wody lub bez niej, kotły kuchenne, piece kaflowe oraz wkłady do zabudowy - powietrzne, a także wyposażone w płaszcz wodny. Nie wszystkie, ale część z pieców kuchennych, jakie znajdują się w naszej ofercie handlowej - można dołączyć do zwykłego, centralnego ogrzewania. Oferujemy fachowe doradztwo techniczne i sprzedaż całości urządzeń służących do grzania budynków mieszkalnych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz też elementy do przyłącza kominowego. oraz kominki zasilane z energii elektrycznej, które nie potrzebują przyłącza kominowego.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »