Ogniwa Słoneczne

Ogniwa Słoneczne Fotoogniwa. com jest to firma zajmująca się sprzedażą jednych z lepszych fotoogniwa w Polsce. Możecie Państwo zmniejszyć swoje rachunki za energię elektryczną nawet o zera. Mało tego, możecie nadwyżkę tej energii sprzedać do sieci energetycznej. Zainteresowani? Zapraszamy.

Szczegóły strony www.fotoogniwa.com:

Podlinkuj stronę www.fotoogniwa.com:

Ogniwa Słoneczne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Drewniane domy pasywne »

  Klima Tech istnieje od 1996 roku. Początkowo specjalizowaliśmy się w wykonywaniu i serwisowaniu nowoczesnych instalacji grzewczych - kolektory słoneczne, wentylacja z odzyskiem ciepła, pompy ciepła i t.p. Następnie rozszerzyliśmy naszą ofertę o budowę ekologicznych domów drewnianych według projektów indywidualnych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe - Wiaty garażowe »

  Jesteśmy firmą realizującą kompleksowe usługi produkcji konstrukcji stalowych. Firma nasza wykonuje konstrukcje stalowe prefabrykowane (obiekty produkcyjne, magazynowe) oraz na indywidualne zamówienie. Nasza oferta obejmuje: Kompleksowe wykonastwo obiektów przemysłowych i handlowych (hale, wiaty, magazyny, itp.) Wykonastwo i montaż wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych: konstrukcje nośne, dźwigary, płatwie dachowe, belki formy, bramy, ogrodzenia, schody, balustrady maszty reklamowe, pylony, itp. Usługi cięcia blach stalowych agregatem plazmowym lub tlenem.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • GLAZ-BRUK układanie kostki brukowej, granitowej »

  Układanie kostki brukowej w Łodzi, glazury, terakoty, Pabianice, Łódź, Stryków, Głowno, Rzgów, Tuszyn, Zgierz, Aleksandrów Łódzki. Nasza firma zimuje się również kompleksowymi remontami łazienek. Stawiamy na jakość. GLAZ-BRUK układanie kostki brukowej, granitowej.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi, wynajem dźwigów »

  Jeżeli jesteś przedsiębiorcą zajmującym się budową wielorakich budynków i wymagasz do tych celów ciężkiego sprzętu dźwigowego, to niezwłocznie powinieneś skorzystać z propozycji firmy „Usługi Dźwigowe Mariusz Skwierz”, mającej swoje biuro w Trójmieście. Jest to jedyna firma na Pomorzu mogąca się pochwalić ilością 30 żurawi w zakresie udźwigu między 10 a 200 ton. Istnieje na rynku od 1989 r. i działa w rejonie Gdańska zyskując sobie status rzetelnego partnera. Ta nasza firma od 1989 r. pracuje na swoją mocną pozycję w branży i posiada jedną z najliczniejszych baz sprzętu w północnej Polsce. Aktywny rozwój oraz stałe ulepszanie usług firmy powoduje, iż jest ona jednym z najczęściej wybieranych partnerów.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Central odnawialne źródła energii »

  Firma Eko-central działa na rynku od kilku lat. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu energii odnawialnej. Montujemy zarówno kolektory słoneczne dla domów jednorodzinnych jak również mini elektrownie fotowoltaiczne. Wykonujemy również instalacje CO i CWU oraz pompy ciepła. Posiadamy produkty czołowych firm gwarantujących wysoką jakość i nie zawodność, potwierdzoną certyfikatami zdobytymi podczas szkoleń. Nasz klient może liczyć na doradztwo, atrakcyjne ceny oraz profesjonalne wykonanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.wolfsystem.pl »

  Elastyczne działanie w rozmaitych sektorach branży budowlanej, około stu świetnie wykwalifikowanych, nadzwyczaj kreatywnych i autentycznie zaangażowanych w pracę pracowników, lata doświadczeń, dynamicznie rozwijana działalność bazująca na jakości oraz energooszczędności, nowoczesne rozstrzygnięcia i indywidualne podejście do interesanta oto, czym jest Wolf System, międzynarodowy koncern budowlany.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »