Ogniwa Słoneczne

Ogniwa Słoneczne Fotoogniwa. com jest to firma zajmująca się sprzedażą jednych z lepszych fotoogniwa w Polsce. Możecie Państwo zmniejszyć swoje rachunki za energię elektryczną nawet o zera. Mało tego, możecie nadwyżkę tej energii sprzedać do sieci energetycznej. Zainteresowani? Zapraszamy.

Szczegóły strony www.fotoogniwa.com:

Podlinkuj stronę www.fotoogniwa.com:

Ogniwa Słoneczne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Drewniane domy pasywne »

  Klima Tech istnieje od 1996 roku. Początkowo specjalizowaliśmy się w wykonywaniu i serwisowaniu nowoczesnych instalacji grzewczych - kolektory słoneczne, wentylacja z odzyskiem ciepła, pompy ciepła i t.p. Następnie rozszerzyliśmy naszą ofertę o budowę ekologicznych domów drewnianych według projektów indywidualnych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rynny metalowe »

  Bratex Dachy to lider na rynku produkcji pokryć dachowych oraz producent Systemu Orynnowania Struga. Firma współpracuje z największymi producentami w tej branży na całym świecie. Sam System Orynnowania Struga jest bardzo innowacyjny a równocześnie stosuje blachy najwyższej jakości. Produkowany jest w dziewięciu kolorach, pasuje do każdego rodzaju dachu: od betonowej dachówki przez blachę, a skończywszy na pokryciach ceramicznych. Gwarancją jakości elementów systemu orynnowania Struga jest technologia produkcji oparta na wiedzy i doświadczeniu specjalistów z firmy Bratex Dachy, lidera produkcji pokryć dachowych z blachy.

  Data dodania: 27 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklejka szalunkowa - importer sklejki »

  Jesteśmy jednym z największych importerów sklejki szalunkowej na rynek polski. Naszymi odbiorcami są zarówno duże firmy budowlane, jak również klienci indywidualni w kraju i za granicą. . Importowana przez nas sklejka, w której zastosowano najnowocześniejsze technologie ze stałym systemem kontroli jakości, znalazła uznanie klientów w wielu miejscach na świecie. Dzięki starannie dobranej gamie produktów, wieloletnim doświadczeniom oraz fachowości i kompetencji naszych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować Naszym klientom satysfakcjonujące produkty po konkurencyjnej cenie zapewniając przy tym profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi, wynajem dźwigów »

  Jeżeli jesteś przedsiębiorcą zajmującym się budową wielorakich budynków i wymagasz do tych celów ciężkiego sprzętu dźwigowego, to niezwłocznie powinieneś skorzystać z propozycji firmy „Usługi Dźwigowe Mariusz Skwierz”, mającej swoje biuro w Trójmieście. Jest to jedyna firma na Pomorzu mogąca się pochwalić ilością 30 żurawi w zakresie udźwigu między 10 a 200 ton. Istnieje na rynku od 1989 r. i działa w rejonie Gdańska zyskując sobie status rzetelnego partnera. Ta nasza firma od 1989 r. pracuje na swoją mocną pozycję w branży i posiada jedną z najliczniejszych baz sprzętu w północnej Polsce. Aktywny rozwój oraz stałe ulepszanie usług firmy powoduje, iż jest ona jednym z najczęściej wybieranych partnerów.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektrownie wiatrowe »

  MyEnergy. pl to przedsiębiorstwo oferujące niezwykle innowacyjne rozwiązania w odniesieniu do technologii i dodatkowo możliwości ich zastosowania. Firma ta dostarcza specjalistyczne systemy do wytwarzania i zarządzania energią w domostwach oraz zakładach pracy. Są to przykładowo elektrownie wiatrowe oraz specjalne fotoogniwa. Widać w następstwie tego, że systemy te są całkowicie przystosowane do potrzeb nowoczesnego budownictwa oraz innowacyjnych technologii zdobywania energii oraz jej późniejszego przechowywania. Jest to nadzwyczaj istotne przy nowoczesnym budownictwie.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.wolfsystem.pl »

  Elastyczne działanie w rozmaitych sektorach branży budowlanej, około stu świetnie wykwalifikowanych, nadzwyczaj kreatywnych i autentycznie zaangażowanych w pracę pracowników, lata doświadczeń, dynamicznie rozwijana działalność bazująca na jakości oraz energooszczędności, nowoczesne rozstrzygnięcia i indywidualne podejście do interesanta oto, czym jest Wolf System, międzynarodowy koncern budowlany.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »