Gospodarstwo Ogrodnicze Daniel Ślązak

Gospodarstwo Ogrodnicze Daniel Ślązak Gospodarstwo zajmuje się produkcją krzewów róż i krzewów owocowych. Oferujemy róże wielkokwiatowe, rabatowe, pnące, parkowe, miniaturowe oraz róże pienne. W produkcji ponad 70 odmian. Gwarantowana zgodność odmianowa oraz kolor. Oferujemy róże luzem w wiązkach, jak również pakowane pojedynczo(w torfie) w kapers lub pudełko.

Szczegóły strony www.roze-danielslazak.cba.pl:

Podlinkuj stronę www.roze-danielslazak.cba.pl:

Gospodarstwo Ogrodnicze Daniel Ślązak

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Automatic Control- bramy garażowe, napędy do bram »

  Automatic Control reprezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu w dziedzinie automatyki do bram, bram garażowych i ogrodzeniowych oraz napędów do bram konsumenckich oraz przemysłowych. Świadczymy usługi doradztwa i wsparcia w procesie wyboru i zakupu bram, napędów do bram oraz pełnego osprzętu automatyki do bram i szlabanów. Zajmujemy się dziedziną automatyki bramowej - bramy garażowe, bramy ogrodzeniowe (składane, skrzydłowe, przesuwne, rolowane, segmentowe), bramy przemysłowe oraz napędy i piloty do wszystkich rodzajów bram i osprzętu do bramy.

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architektura ogrodowa »

  Strona internetowa firmy prowadząca działalność w okręgu małopolski i śląska, oferująca szeroki zakres usług w zakresie projektowanie ogrodów oraz całościowego wykonawstwa oraz pełnych zabiegów pielęgnacyjnych drzew ozdobnych. Oferta została urozmaicona również o usługę koszenie trawników jak i aranżacje roślinne na dachach. Zimą otaczamy troską ogrody prowadząc cięcia oraz zajmując się odśnieżaniem posesji. Nową propozycją usług jest zakładanie nasadzeń na dachach budynków. Firma jest wyposażona w wykwalifikowanych pracowników, którzy zadbają o zachowanie najwyższych standardów, aby podołać oczekiwaniom bardziej wybrednych klientów.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamień murowy »

  Jesteśmy w ścisłej czołówce polskich firm specjalizujących się w sprzedaży kamienia i grysów ozdobnych. Jako firma Filar sprzedajemy nim od 1955 roku. Mianowicie zajmujemy się obróbką, przemiałem i sprzedażą rozmaitego rodzaju kamienia budowlanego zarówno dla klientów indywidualnych ale i dla centrów i sklepów ogrodniczych. Ostatnio bardzo znanym wykończeniem jest kamień murowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zieleń Miejska Spółka z o.o. »

  Zieleń Miejska Spółka Białystok jest firmą specjalizująca się w wykonywaniu prac z zakresu urządzania, pielęgnacji i konserwacji zieleni, w tym także wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych drzew i krzewów. Do głównych zadań realizowanych przez Zieleń Miejską Spółka z o.o. należą: * kompleksowe usługi z zakresu zagospodarowania terenów zieleni * kompleksowa, całoroczna pielęgnacja i konserwacja terenów zieleni * prowadzimy produkcję szkółkarskiego materiału ozdobnego drzew, krzewów liściastych i iglastych w kilku grupach wiekowych oraz wiele odmian bylin * utrzymanie trawników na obiektach zabytkowych * wycinka oraz cięcia pielęgnacyjne drzew i krzewów.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Automatyczne nawadnianie, zraszacze »

  Sklep Zraszacz.pl oferuje szeroką gamę elementów do budowy systemu automatycznego nawadniania ogrodów, obiektów sportowych, upraw rolniczych oraz innych terenów zielonych. Oferujemy między innymi: zraszacze, sterowniki, elektrozawory, czujniki deszczu, linie kroplujące, skrzynki zaworowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogród zimowy »

  Najlepszym i najbardziej atrakcyjnym sposobem na powiększenie powierzchni mieszkalnej domu jednorodzinnego, w obecnych czasach jest budowa ogrodu zimowego, który może być bardzo eleganckim przedłużeniem salonu. Taki przeszklony, odpowiednio zaaranżowane ogród zimowy, może być doskonałym miejscem odpoczynku i relaksu domowników, lub miejscem spotkań, czy wreszcie miejscem pracy osób, których praca wymaga odpowiedniego oświetlenia czyli artystów malarzy, czy projektantów. Jeśli i Ty pragniesz cieszyć się takim wyjątkowym i unikalnym ogrodem zimowym, skontaktuj się z naszą firmą, a my zaprojektujemy, wyprodukujemy i zamontujemy taki ogród w twojej posesji.Zapraszamy.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »