Firma PTB Nickel

Firma PTB Nickel Firma PTB Nickel od wielu lat kompleksowo zajmuje się projektowaniem oraz budową obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych. Oferujemy generalne wykonawstwo polegające na pełnej obsłudze Klienta, od projektu aż po oddanie budynku do użytku. Budownictwo przemysłowe tylko z doświadczonym partnerem jakim jest PTB Nickel.

Szczegóły strony www.ptbnickel.pl:

Podlinkuj stronę www.ptbnickel.pl:

Firma PTB Nickel

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi archeologiczne »

  Firma INVEST Krzysztof Pawłowski oferuje Państwu pełen zakres usług dotyczących przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych.Oferujemy przygotowanie budowy pod względem prawnym, technicznym, projektowym, załatwienie wszelkich urzędowych pozwoleń i opinii, nadzór budowlany, inwestycyjny i nadzór archeologiczny. Zajmujemy się obsługą inwestycji na każdym etapie realizacji, świadczymy także usługi architektoniczno-budowlane, archeologiczne oraz geodezyjne. Zajmujemy się również inwentaryzacją budynków, określaniem ich stanu technicznego oraz świadectwami energetycznymi. Prowadzimy też realizację obiektów budowlanych „pod klucz”.

  Data dodania: 14 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Układanie wykładziny »

  Firma IWA - wykładziny obiektowe. Montaż i sprzedaż wykładzin wszelkiego typu. Specjalizujemy się w układaniu wykładzin na dużych powierzchniach typu hale produkcyjne, hale sportowe, magazyny. Oferujemy każdy rodzaj wykładziny. Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy. Przy zakupach większych ilości wykładziny stosujemy atrakcyjne rabaty i upusty.

  Data dodania: 17 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory próżniowe »

  Oferujemy kotły i regulacje kotłów firmy Wolf, systemy kominowe, zasobniki buforowe, kolektory słoneczne, grzejniki zawory, rury, złączki, naczynia wzbiorcze, urządzenia spłukujące, ogrzewanie podłogowe i ścienne. Alternatywne źródła ciepła, baterie słoneczne, pompy ciepła. Doradztwo, serwis, instalacja i montaż. Korzystamy z nowoczesnych technologii. Ogrzej z nami swój dom.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domek z bali »

  Stereotypowe marzenie o ciepłym domu z kominkiem i fotelem bujanym najczęściej wiąże się z drewnianym domkiem z bali w górach. Czemu więc w Polsce nie realizuje się tych marzeń tylko wciąż brnie w domu murowane mimo, iż są droższe w budowie i utrzymaniu? Stereotypowe marzenie o ciepłym domu z kominkiem i fotelem bujanym najczęściej wiąże się z drewnianym domkiem z bali w górach. Czemu więc w Polsce nie realizuje się tych marzeń tylko wciąż brnie w domu murowane mimo, iż są droższe w budowie i utrzymaniu?

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gzymsy, profile elewacyjne »

  Prezentowana firma działa na rynku już 10 lat. Oferuje Państwu najwyższej jakości produkty takie jak gzymsy, profile elewacyjne w najlepszych cenach. Realizują najróżniejsze zamówienia od niewielkich budynków mieszkalnych poprzez kamienice, szkoły i inne duże budynki użyteczności publicznej. Jeśli szukacie Państwo solidnej firmy to Artstudio można śmiało zaufać. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i współpracy.

  Data dodania: 06 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowe, firma remontowa - Remonty Wrocław »

  Wyłania się taki dzień z chwilą, którą nienawidzimy tych samych kolorów ścian, zepsutych kafli, starej łazienki, jest to najlepsza chwila na naprawę. Remonty Wrocław to trudna rzecz do zrobienia, przed rozpoczęciem wyłania się ogrom myśli - co zmienimy, co zrobimy w pokój, kuchnia, garderoba czy salon. Pomyślmy czy chcemy dużych zmian, czy tylko chodzi nam o małe prace jak - przemalowanie ścian. Gdy będą to zmiany duże to warto zatrudnić projektanta wnętrz z uprawnieniami, lub ekipę wykończeniową, która zatrudnia takiego. Firma remontowa Jeżeli szykujemy kapitalny renowacje lub ułożenie nowego mieszkania to przyda się staranny projekt.

  Data dodania: 15 02 2015 · szczegóły wpisu »