Elektroinstalacje, pomiary

Elektroinstalacje, pomiary Podstawowymi działami w których specjalizuje się firma Hertom są elektroinstalacje, usługi informatyczne oraz montaż elektroniki gdzie współpracujemy z firmą SHARP. W każdym naszym zleceniu dążymy do znalezienia optymalnego rozwiązania przy zapewnieniu optymalizacji kosztów. Jesteśmy wstanie wykonać pełen zakres usług od projektu, poprzez realizację na pomiarach kończąc. Świadczymy również pełen zakres usług informatycznych. Doświadczenie oraz wysoki poziom wykonywanych usług są potwierdzone przez liczne certyfikaty oraz referencje zadowolonych klientów.

Szczegóły strony www.hertom.pl:

Podlinkuj stronę www.hertom.pl:

Elektroinstalacje, pomiary

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Certyfikat energetyczny Warszawa »

  Nasza firma przygotowuje projekty modernizacji i rozbudowy energooszczędnej domów. Przerabiamy gotowe projekty domów na projekty domów energooszczędnych. Świadectwo energetyczne jest sporządzane przez uprawnionego certyfikatora. Podstawą jest charakterystyka energetyczna budynku którą określa projekt budowlany lub dla budynku istniejącego, jeśli brak jest dla niego dokumentacji projektowej - wyznaczana w w wyniku inwentaryzacji. Nowe świadectwo należy sporządzić jeżeli upłynął termin jego ważności, który wynosi 10 lat.

  Data dodania: 10 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Odgrom - Elko-Bis »

  Firma Elko-Bis powstała w 1998 roku. W początkowym okresie działała na rynku lokalnym, aby w następnej kolejności poszerzyć zakres działania na cały kraj. Od początku postawiliśmy na współpracę z czołowymi hurtowniami i sieciami hurtowni. Na przestrzeni kolejnych lat osiągnęliśmy status lidera wśród firm produkcyjnych zajmujących się ochroną odgromową, a partnerzy, którzy nam zaufali, wraz z nami odnoszą sukcesy, zaopatrując w nasze uziomy największe i prestiżowe inwestycje. Zapraszamy na nszą stronę www.

  Data dodania: 21 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty prądotwórcze ceny »

  Ternol - sklep z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej ma do zaoferowania agregaty prądotwórcze czołowych producentów t.j. Honda Pamac, pracujące w trybie jednofazowym lub trójfazowym. Doskonale nadające się na zasilanie awaryjne oraz dodatkowe źródło zasilania. Ternol prowadzi również serwis i sprzedaż części zamiennych do każdego modelu agregatu. Jeśli potrzebujesz również innych narzędzi i maszyn budowlanych koniecznie skontaktuj się z nami. Będziesz mógł w pełni uzupełnić swoje narzędzia a praca nie będzie już tak długotrwała.

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • OZE Systems - kolektory słoneczne, pompy ciepła »

  Misją OZE Systems jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj.: 1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne); 2) Pompy ciepła; 3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe); 4) Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV). Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (raporty z oddziaływania na środowisko, dotacje na ochronę środowiska). Zapraszamy do współpracy. Pompy ciepła

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Traczyk.pl - Instalacje, elektryczne, pomiary »

  Wykonujemy: instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, pomiary elektryczne, oswietlenia i wentylacji, kontrola okresowa, przeglady, nadzory, kosztorysowanie, klimatyzacja, wentylacja, wykonczenie wnetrz, sufity podwieszane termatex, wykladziny podlogowe, dachy papa termozgrzewalna, uslugi inwestycyjne, remonty, konserwacja, utrzymanie obiektow i ruchu firm, Wroclaw, http://www.traczyk.pl, rok zalozenia 1984. tel. 600 700 133; e-mail: firma@traczyk.pl; http://www.traczyk.pl

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozłączniki, elektronika, transformatory »

  Firma Handlowa Grażyna i Sławomir Zgubińscy sp. j. działa na rynku od 1990r. Zajmuje się dystrybucją oraz serwisem materiałów z branży elektroenergetycznej na obszarze całego kraju. Specjalizujemy się zbytem instrumentów elektroenergetycznych. Rozpowszechniane przez nas aparaty są stworzone do obsługi prądu SN. Naszymi konsumentami są spółki produkcyjne, elektromontażowe, wykonawcze i handlowe z branży oraz przedstawiciele innych gałęzi przemysłu. Proponowany przez nas sprzęt elektroenergetyczny to: wyłączniki wnętrzowe SN, zabezpieczenia SN, aparaty napowietrzne SN, osprzęt kablowy.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »