Wypadek komunikacyjny

Wypadek komunikacyjny Kancelaria Odszkodowawcza OFN świadczy usługi w zakresie reprezentowania osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i zdarzeń losowych w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów które są zobowiązane do naprawienia powstałej szkody. Na terenie całej Polski pomagamy w dochodzeniu odszkodowań z tytułu obrażeń doznanych w wyniku zaistniałych wypadków komunikacyjnych oraz innych zdarzeń losowych.

Szczegóły strony www.ofn.com.pl:

Podlinkuj stronę www.ofn.com.pl:

Wypadek komunikacyjny

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kredyt hipoteczny Rzeszów »

  Firma Profits proponuje Państwu profesjonalne doradztwo finansowe. Korzystając naszych usług wybierzesz odpowiednie ubezpieczenie na życie, oraz zasięgniesz informacji na temat produktów ubezpieczeniowych, jakie oferuje nasza firma. Polecamy Państwu także aplikację E-doradca, dzięki której będzie można wykonać analizę o charakterze emerytalnym, ubezpieczeniowym i inwestycyjnym.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie Kredyty i Pożyczki Gotówkowe »

  Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń i zbędnych formalności otrzymasz w Tanikredyt.priv.pl. W naszej ofercie usługi i produkty bankowe w ramach: finansów osobistych (konta, kredyty, karty kredytowe, fundusze emerytalne, lokaty), inwestowania (fundusze i rachunki inwestycyjne) i działalności firmy (rachunki, kredyty, windykacja, leasing, zarządzanie finansami) banków. Im wyższa kwota kredytu - tym mniejsze oprocentowanie; bez wizyty w banku. kontakt z doradcą online, całkowicie bezpłatny. Kredytujemy opłaty i prowizje związane z inwestycją oraz umożliwiamy powiększenie kwoty kredytu w trakcie spłaty. Wybór nie jest tak skomplikowany, jak może Ci się wydawać – sprawdź samodzielnie, przez Internet!

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Gold Partner »

  Gold Partner to spółka działająca na rynku finansowym, skrupulatnie wykonując strategię przekazywania finansowej edukacji w ramach innowacyjnych projektów szkoleniowo – edukacyjnych. Naszym priorytetowym kierunkiem działania są rozwiązania inwestycyjne, możemy zaoferować wysoką jakość usług, co umożliwi nam zostać liderem na krajowym rynku. Pragniemy zostać złotym partnerem każdego kto chce osiągnąć we własnym życiu początkowo poziom bezpieczeństwa a docelowo niezależność jak również wolność finansową. Z pasją kreujemy system biznesu oparty na relacjach i wartościach między ludzkich w dłużej perspektywie czasu. "Gold Partner" - Partner finansowy, któremu można zaufać i na którym można polegać - teraz i w przyszłości.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rodzina na swoim »

  Nowe banki dołączają do programu Rodzina na swoim. Zobacz porównanie ofert kredytów z dopłatami. Weź kredyt na mieszkanie lub dom i oszczędź nawet do 100 000 PLN. Przez 8 lat możesz płacić tylko połowę odsetek od kredytu mieszkaniowego. Drugą połowę pokrywa Skarb Państwa w ramach rządowego programu pomocy rodzinom, które pragną nabyć swoje pierwsze mieszkanie. Warto wiedzieć, że nie wszystkie mieszkania deweloperskie są objęte dopłatami Rodzina na swoim. Banki, które udzielają preferencyjnych kredytów wcześniej musiały podpisać umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jupiter AS kantory Szczecin »

  Kantory Jupiter AS bezpieczne, gwarantowane najatrakcyjniejsze i konkurencyjne kursy walut w Szczecinie! Doświadczenie i zaufanie od 1993 roku. Zapraszamy do współpracy! Nasze placówki oferują kupno, sprzedaż, wymianę walut w ilościach detalicznych i hurtowych m. in. dolara, euro, funta, rubla, korony, franka po najlepszych cenach w stosunku do sektora bankowego i innych podmiotów z branży. Posiadamy także ekantor internetowy on line oraz możliwość transakcji bezgotówkowych. Obok całodobowej 24h wymiany walut po gwarantowanych cenach oferujemy również bezpieczne przekazy Western Union oraz przelewy za rachunki bez kolejek. Jesteśmy członkiem i założycielem grupy Kantor Polski S. A oraz platformy e-kantorpolski. Mamy gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa oraz solidną sprawdzoną markę. Obsługujemy klienta indywidualnego, instytucjonalnego oraz firmy. Zapraszamy do nas w samym centrum Szczecina 7 dni w tygodniu całodobowo 24h na dobę

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szybki kredyt dla firm »

  Jeżeli interesuje cię szybki kredyt dla firm to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasza firma doradztwa kredytowego pomaga przedsiębiorca na szeroka skalę w uzyskiwaniu dodatkowego finansowania z kredytów i pożyczek. Współpracujemy z największymi bankami w naszym kraju oraz bankami spółdzielczymi, a także z instytucjami finansowymi z po za sektora bankowego. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu jedną z najszerszych ofert kredytów i pożyczek na rynku. Nasza oferta obejmuje między innymi: kredyt gotówkowy, kredyt refinansowy, Kredyt konsolidacyjny, kredyt samochodowy, pożyczki poza bankowe, pożyczki chwilówki. Dzięki współpracy z dużą ilością instytucji poza bankowych oraz wieloletniemu doświadczeniu, z pełna odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że od nas nie wyjdziesz z kwitkiem.

  Data dodania: 19 08 2015 · szczegóły wpisu »