Pełna księgowość

Pełna księgowość Biuro Rachunkowe KOMEX to firma działająca we Wrocławiu od 1997 roku na rynku profesjonalnych usług księgowych. Jesteśmy wyspecjalizowani w dziedzinie outsourcingu usług księgowych, kadr i płac oraz administracji. Księgowość, biuro rachunkowe, biura rachunkowe, rachunkowość, wrocław biura rachunkowe, wrocławskie biura rachunkowe, kadry i płace, usługi księgowe, outsourcing, wrocławskie biura rachunkowe, usługi księgowe.

Szczegóły strony www.e-brk.com:

Podlinkuj stronę www.e-brk.com:

Pełna księgowość

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kredyt - BANKIER24.Com »

  Bankier24 - Serwis finansowo - bankowy. Kredyty, Karty, Konta, Rachunki firmowe - bez wychodzenia z domu... Masz zamiar otworzyć konto bankowe? A może szukasz kredytu, aby zrealizować swoje marzenia? W naszym serwisie Bankier24.com znajdziesz produkty bankowe udostępniane on-line przez największe instytucje finansowe w Polsce. Zapraszamy do czestych odwiedzin.

  Data dodania: 10 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Banki Polskie »

  Portal finansowy stanowiący rzetelne źródło informacji o aktualnych promocjach i ofertach w najpopularniejszych bankach komercyjnych. Zawiera przydatne zestawienia i porównania wspomagające wybór kredytu oraz narzędzia do badania zdolności kredytowej. W portalu znaleźć można również adresy placówek bankowych, doradców finansowych, a także liczne poradniki w postaci filmów.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, usługi księgowe »

  Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych o różnych formach prawnych, z różnych branż i o różnych profilach działania. Nasze biuro rachunkowe gwarantuje indywidualnie podejście do każdego Klienta, rozpoznajemy specyfikę funkcjonowania jego firmy, jego potrzeby i wymagania. Współpraca z Klientem jest dla nas procesem długofalowym, którego celem jest zagwarantowanie stabilności, poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Oferujemy doradztwo podatkowe, pomoc prawną, usługi audytorskie i szkoleniowe. Biuro rachunkowe PBR realizuje zadania w języku polskim i angielskim.

  Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • STI Towarzystwo funduszy inwestycyjnych »

  Towarzystwo funduszy inwestycyjnych BPH TFI SA wyznacza kierunki rozwoju branży, oferując pełną gamę funduszy spełniających oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Na stronie znajdziecie Państwo szczegółowe opisy oferowanych funduszy inwestycyjnych, usługi zarządzania aktywami oraz programów emerytalnych (IKE) i oszczędnościowych. Inwestując razem z BPH TFI, powierzasz swoje środki najlepszym specjalistom.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Stokrotka »

  Kredyt mieszkaniowy Stokrotka to nowa oferta dostępna również w programie Rodzina na swoim Getin Bank. Kredyt 100 razy większy od Twojej pensji. Dla przykładu zarabiasz 3000 złotych, a w ramach oferty kredytu Stokrotka dostajesz 300 000 złotych. Dzięki temu na jasnych zasadach możesz poznać swoją zdolność kredytową bez żmudnego czekania, aż bank przeliczy Twoje wynagrodzenie w sposób wiadomy tylko dla banku. W ramach kredytu hipotecznego możesz zakupić mieszkanie lub dom jednorodzinny. Sprawdź warunki.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty prywatne »

  Ostatnio wiele banków miało awarię systemów, nie można było robić przelewów, płacić kartą, dostać się na swoje konto. Wygląda na to, że staliśmy się społeczeństwem sieci, kredytów, plastikowych pieniędzy. I choć postęp jest naturalną koleją rzeczy, tak jak wprowadzanie nowych udogodnień (obok pożyczek bankowych chociażby pożyczki prywatne, pożyczki społecznościowe), to określenia te choć wypowiadane nagminnie i wręcz nadużywane doskonale nas opisują. Jeśli interesują Cię kredyty prywatne to zaloguj się na portalu finansowym kredyciak.pl.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »