Pełna księgowość

Pełna księgowość Biuro Rachunkowe KOMEX to firma działająca we Wrocławiu od 1997 roku na rynku profesjonalnych usług księgowych. Jesteśmy wyspecjalizowani w dziedzinie outsourcingu usług księgowych, kadr i płac oraz administracji. Księgowość, biuro rachunkowe, biura rachunkowe, rachunkowość, wrocław biura rachunkowe, wrocławskie biura rachunkowe, kadry i płace, usługi księgowe, outsourcing, wrocławskie biura rachunkowe, usługi księgowe.

Szczegóły strony www.e-brk.com:

Podlinkuj stronę www.e-brk.com:

Pełna księgowość

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Portal Finansowy »

  Aktualności finansowe z kraju i ze świata. Poral o dużym zakresie informacyjnym począwszy od aktualności finansowych i informacji gospodarczych poprzez porady finansowe, giełdę, ubezpieczenia, fundusze, finanse osobiste i firmowe aż po oferty banków po kursy walut. Portal finansowy to ogromna piguła ze świata finansów w jednym miejscu, adres gdzie każdy zainteresowany ekonomią, biznesem czy finansami znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 13 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Portal Funduszy Europejskich NSS »

  Portal Funduszy Europejskich jest to punkt informacyjny dla wszystkich tych, którym pomoc unijna się należy, każdy beneficjent znajdzie w tym miejscu odpowiedzi na swoje pytania oraz wątpliwości. Unia Europejska w ramach programu NSRO oraz NSS ma do rozdysponowania wiele środków finansowych aby Polska oraz jej mieszkańcy byli w stanie konkurować z zagranicznymi przedsiębiorstwami.

  Data dodania: 28 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tani Kredyt Gotówkowy - Konsolidacja »

  W portalu finansowym Getmoney.pl, oferujemy kredyty dla każdego: emerytów, rencistów, zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło, prowadzących działalność gospodarczą oraz osób będących w BIK. Kredyt konsolidacyjny pozwoli Państwu ustabilizować swoją sytuację finansową, np. połączyć wszystkie dotychczasowe kredyty w jeden tańszy, zaciągnięty na dłuższy okres z niższą ratą miesięczną. Korzystając z pomocy naszego Doradcy Kredytowego mogą Państwo porównać oferty różnych banków i dowiedzieć się o plusach i minusach umów kredytowych. Konsolidacja to nasza specjalność. W naszej ofercie posiadamy atrakcyjny kredyt gotówkowy na dowód osobisty, a do tego konto osobiste: bezpłatne na 101% i najlepsze w ostatnim rankingu Wyborczej. Doradzimy Ci w doborze najlepszego kredytu gotówkowego na rynku.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Banki Polskie »

  Portal finansowy stanowiący rzetelne źródło informacji o aktualnych promocjach i ofertach w najpopularniejszych bankach komercyjnych. Zawiera przydatne zestawienia i porównania wspomagające wybór kredytu oraz narzędzia do badania zdolności kredytowej. W portalu znaleźć można również adresy placówek bankowych, doradców finansowych, a także liczne poradniki w postaci filmów.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, usługi księgowe »

  Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych o różnych formach prawnych, z różnych branż i o różnych profilach działania. Nasze biuro rachunkowe gwarantuje indywidualnie podejście do każdego Klienta, rozpoznajemy specyfikę funkcjonowania jego firmy, jego potrzeby i wymagania. Współpraca z Klientem jest dla nas procesem długofalowym, którego celem jest zagwarantowanie stabilności, poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Oferujemy doradztwo podatkowe, pomoc prawną, usługi audytorskie i szkoleniowe. Biuro rachunkowe PBR realizuje zadania w języku polskim i angielskim.

  Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Gold Partner »

  Gold Partner to spółka działająca na rynku finansowym, skrupulatnie wykonując strategię przekazywania finansowej edukacji w ramach innowacyjnych projektów szkoleniowo – edukacyjnych. Naszym priorytetowym kierunkiem działania są rozwiązania inwestycyjne, możemy zaoferować wysoką jakość usług, co umożliwi nam zostać liderem na krajowym rynku. Pragniemy zostać złotym partnerem każdego kto chce osiągnąć we własnym życiu początkowo poziom bezpieczeństwa a docelowo niezależność jak również wolność finansową. Z pasją kreujemy system biznesu oparty na relacjach i wartościach między ludzkich w dłużej perspektywie czasu. "Gold Partner" - Partner finansowy, któremu można zaufać i na którym można polegać - teraz i w przyszłości.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »